Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ma vettem Holt-tengeri sót....

Ma vettem Holt-tengeri sót. Allergiás a bőröm és állítólag hatásos ha a fürdővizembe teszek, csak a tájékoztató nem magyarul van. Mennyit tegyek a fürdővizembe?

Figyelt kérdés
2010. febr. 4. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:
hát ezt honnan tudjuk? egy számot csak eltudsz olvasni angolul is.
2010. febr. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a "gyors és kimerítő" választ! Igen ha angolul lenne és nem kínaiul akkor eltudnám olvasni,mivel szinte anyanyelvi szinten beszélem az angolt és még a számokat is felismerném ha lennének rajta.Mert nem skrizoféniám van csak allergiám.
2010. febr. 4. 23:35
 3/9 anonim ***** válasza:

jolvanna, de az nem szabályos, h nincsen rajta EU nyelven az info.

nemszabadna h csak kínaiul legyen rajta

2010. febr. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
szia én sem tenném bele a te helyedbe, mert hát tudjuk, hogy mitől kínai a kínai. Nekem is ilyen problémám van és én találtam rá sokkal egészségesebb megoldást, és azóta "normálisan" élem az életet. e-mailcímed el tudnád küldeni?
2010. febr. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy a tengeri só segít visszaszorítani az allergiás tüneteket,de ez nem megoldás!Az allergia belülről jön,és a bőrön csak láthatóvá válik,hogy bent történik valami.Az allergia elfojtott agresszió következménye!Gondolkodj el rajta,hogy kinek nem mersz visszaszólni,"kiosztani"!
2010. febr. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
15:30-as! evakiss@citromail.hu a címem. Előre is megköszönöm a segítő válaszokat. Ma vissza mentem a boltba ahol vásároltam a terméket, és az eladó sem nagyon tudott segíteni hogy mennyit tegyek a vízbe.
2010. febr. 6. 20:00
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, ne hagyd hogy bármit rád sózzanak, ne add ki a mail-címed... gyógynövényboltban kell venni fürdősót, ott a Thetis, Solimar, Bükfürdői, mindegyiken van magyar leírás. Óvakodj az MLM-rendszeres tukmálástól..
2010. márc. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Annyit hogy lebegj....
2010. júl. 3. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló! Hahaha baromi vicces vagy! Szerintem neked az agyad ázott ilyenben!
2010. júl. 4. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!