Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Korpásodás ellen?

Korpásodás ellen?

Figyelt kérdés

Ha megmosom a hajam,után kiszárad a fejbőröm és nagyon korpás lesz tőle a hajam/fejbőröm..

Olyankor leszoktam a kezemmel vakarni..nem durván..úgy mintha fésülném..és utána már elfogadható..

Tehát olyan sampon kellene ami nem szárítja ki a fejbőröm?!



2015. jan. 18. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Babé korpásodás elleni sampon vagy Kék Lukács sampon.
2015. jan. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én mindig egy kis ecetes vízzel leöblítem hajmosás után, és nem szárítom meg, így elpárolog róla, nem lesz büdös. Nekem ez használ.
2015. jan. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pala sampon, skin cap sampon, selsun blue korpásodás elleni samponok elég jók! :)
2015. jan. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a selsun blue tényleg jó, de én arról is leálltam, mert az is tele van mindenféle vegyszerrel, és igazából fenntartja az állapotot.

nekem a szódabikarbóna vált be, meglepően gyorsan.

talán furcsa, de én már csak gyógyszappannal mosok hajat, és ha eszembe jut, használok szódabikarbónát, de igazából már nem is nagyon kell az se, pedig még csak kb. 2-3 hónapja használtam először.

a hajamat is ritkábban kell mosni. és már elsőre elég hatékony volt, szóval látványos a dolog. megér egy próbát szerintem.

2015. jan. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szódabikarbóna+teafaolaj csepp kombináció,ezzel érdemes öblíetni a hajat.
2015. jan. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!