Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Biorezonanciás állapotfelmérés...

Biorezonanciás állapotfelmérés során ki lehet szűrni a rákot? Lehet esetleg rá utaló jel?

Figyelt kérdés
2015. febr. 4. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Az egész biorezonancia egy nagy humbug.
2015. febr. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Előzőnek. Hogyha olyan nagy humbug, akkor miért vannak kettős vakpróbás és placebó kontrollos bizonyítékok a hatékonyságára??

Komolyan vicc, hogy a XXI. században amikor olyan könnyű tájékozódni, még mindig vannak olyan emberek akik homokba dugják a fejüket.


Reuma kezelés:

[link]


Emésztési zavarok:

[link]


Sőt már az egyetemeken is egyre több az érdeklődés az energiagyógyászat iránt. Einstein már a múlt század elején megmondta, hogy minden energia. Ezt sok tudományág már vizsgálja. Lásd kvantumfizika, több helyen már használják az ott elért eredményeket. De az orvostudomány még mindig le van maradva vagy 100 évvel legalább.


Tudod én nem az olyan korlátolt emberektől tájékozódom akik a homokba dugják a fejüket és elhiszik, hogy a kemó, meg a sugárkezelés kell. Főleg, hogy azoknak a hatékonysága iszonyúan rossz és a szervezetet is tönkrevágja.


Kérdező. Ha képzett szakemberhez mész és nem valami gagyi gépet használnak, akkor kimutatható.

2015. febr. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1. Diagnosztikáról volt szó.

2. Olyan cikket is lehet ám találni, ami szerint nem hatásos...

[link]

[link]



Majd ha azt mondják a kérdezőnek, hogy nincs rákja, és esetleg kiderül, hogy mégis, remélem tartod a hátad.


A biorezonanciás készülékek ellenállást mérnek. Abból maximum arra lehet következtetni, hogy mennyire izzad, de arra biztosan nem, hogy rákos-e vagy sem.

2015. febr. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt a két cikket azon az oldalon is meg lehet találni amit én linkeltem. Csakhogy ott van kb 20 vizsgálati eredmény a biorezonanciáról ebből 18 esetben hatásos és 2 esetben nem.


Kérdező: Javaslom, hogy ha ilyen parás vagy, akkor menj el egy HRV szívfrekvencia varibilitás mérésre. Ha az nem jó eredményt mutat, akkor nagy az esélye, hogy komoly problémáid lesznek.

HRV és rák vizsgálatok

[link]


Itt egy Semmeilweis zakdolgozat, amiben a HRV is komoly szerepet kap.

[link]

2015. febr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 nagypapa válasza:
0%
Szegény Einstein. Igen, minden energia. (Meg anyag. Mert a kettő egymásba tud alakulni az E=mc2 képlet szerint.) De ennek semmi köze a "bio-rezonanciához." Meg a homeopatiához. Meg a kuruzsláshoz. (Az is "jó" volt a középkorban.)
2015. febr. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Okoskodhatsz itt. De Czeizel sem a kemó miatt gyógyult meg. Sőt érdekes egy olyan embertől ilyet olvasni aki korábban teljes mértékben elutasította a keleti gyógyítást.


"Évek óta ismerem önt, szerkesztettem a legutóbbi televíziós műsorát, azt semmiképpen sem gondoltam volna, hogy hinni tud a tibeti gyógyításban.


Korábban tényleg nagyon nem hittem az ilyenekben, és furcsa, hogy teljesen rászoktam, szinte függő lettem. Ez egy 45 perces, tapintásos kezelés, energiát kapok, és olyan belső harmóniát érzek, amire korábban nem voltam képes. Mindig is egy izgága személyiség voltam, de a kezelések után úgy kelek fel az ágyról, hogy ha nem is boldog - mert a boldogságban nem hiszek -, de egy harmonikus ember vagyok, aki lelkileg megnyugodott."


"Megváltoztatta a betegség?


Igen. 5 hónap után kiújult a betegségem, akkor egy szupergyógyszert kaptam, amit az OEP is támogatott, de nem segített. Jött a második kemoterápiás kezelés, már sikertelennek tűnt, két napig mesterségesen tartottak életben, de aztán mégis kijöttem belőle, visszajött a csontvelőm, és ez a csoda megváltoztatott."


[link]


De sebaj szép lassan felismeri a nyugati világ is, hogy mekkorát tévedtek. A DOTE-n minden esetre már oktatják is a kínai orvoslást. És a nevesebb egyetemeken (Harvard, Yale, Mayo klinika) is rengeteg vizsgálat és kutatás folyik a témában

2015. febr. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez is érdekes. Az orosok mégsem kezelik a lelki problémákat csak a tüneteket próbálják enyhíteni. Persze érdekes módon a kínaiak már ezt is felfedezték évezredekkel korábban.

Szóval az orvostudomány tudja ezt, de a gyógyszergyáraknak nem érdeke, hogy egészségesek legyenek az emberek.


[link]


"Hisz benne, hogy a fizikai betegségeink javarészt lelki eredetűek?


Természetesen. Ez egy bizonyított, ismert összefüggés régóta. Hány olyan történetet ismerünk, ahol meghalt a költő szerelme, a költő pedig röviddel ezután TBC-s lett. Pedig a TBC baktérium korábban is ott volt a szervezetében, csak addig az immunrendszere kivédte. De ahogy lelkileg megzuhant, máris védtelenné vált a betegséggel szemben. A rákosok gyógyulásánál is jól látszik, ki az, aki harcol ellene és ki az, aki feladja."

2015. febr. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!