Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit gondoltok a biorezonanciás...

Mit gondoltok a biorezonanciás állapotfelmérésről?

Figyelt kérdés
2012. jan. 22. 11:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2012. jan. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 MandalaV ***** válasza:
66%

Mit gondolsz az EKG-ről, vagy az EEG-ről? Az alapelv ugyanaz, mint a biorezonanciánál, csak az előzőket fentartás nélkül elfogadják, a biorezonanciát pedig nem.

A szkeptikus blog mellet ajánlom hogy nézz utána (ha komolyan érdekel)Dr.Prof. Vincze János a Sote biofizikai tanszékvezetőjének tizenkét kötetes munkájának a biorezonanciáról. Ő is használja.

2012. jan. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 bensdorp ***** válasza:
52%
A Semmelweis Egyetem Biofizikai és Sugárbiológiai Intézetének vezetője Dr. Kellermayer Miklós. Dr. Vincze János soha nem is volt ott tanszékvezető. De akárhol munkálkodott is, ő maga is elismerte, hogy a biorezonanciás állapotfelmérés nem pótolhatja az orvosi diagnosztikát.
2012. jan. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 MandalaV ***** válasza:
51%

Dr. Vincze ános nem az intézet vezetője volt, hanem a Biofizikai tanszék vezetője.

Azt senki sem állította, hogy a biorezonancia helyettesíti a fizikai orvosi diagnosztikát, viszont a kettő nagyon jól kiegészíti egymást. Nem szabad leszólni sem egyiket, sem a másikat. Olyan szakembereket kell keresni, akik mind a kettőben jártasak és azt használják, ami az adott esetben a legcélravezetőbb.

Egyébként a hagyományos orvosi diagnosztika elsősorban a fizikai elváltozásokat keresi, míg a biorezonancia főleg a működésbeli zavarokat mutatja meg.

2012. jan. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 bensdorp ***** válasza:
18%

Mutatnál nekem forrást, ahol azt olvastad, hogy tanszékvezető volt? Itt van előttem a biofizika intézet története, és bizony nem említik a többi vezető között. Dr. Vincze János a SOTÉ-n csak vendégkutató volt.


Semmelweis Egyetem Biofizikai és Sugárbiológiai Intézet = "biofizika tanszék"

2012. jan. 28. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
52%
Azt gondolom, hogy arra használják, hogy egy csomó aranyárban lévő terméket rád sózzanak. Én pl. elmentem dohányzásról leszokni, de behízelgően közölte, hogy ingyen állapotfelmérést is csinál, mert milyen rendes. Aztán jött a horroráras termékeivel, hogy ezeket kell megvennem ahhoz, hogy rendbe jöjjek. Velem nem volt sikere, mert semmit nem vettem tőle. Nevetséges. Ezeknek az értékesítéséből élnek nem a felmérésből. Akivel voltam, az valami harmincezer forintért vásárolt ilyen gyógykészítményeket.
2012. jan. 29. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 MandalaV ***** válasza:

Kedves Lépegető

Ahol Te voltál az egy MLM hálózat beetetése és nem állapot felmérés. Egy teljeskürű felmérés 1,5-2 órát is eltarthat, ha alapos az aki csinálja. Vannak orvosi eszközként regisztrált, számítógépes biorezonanciás diagnosztikai eszközök is, de a mérés és kiértékelés ott is 1 óra. Ja és ezeknél a valódi méréseknél többnyire olyan termékeket ajánlanak, amit bárhol meglehet venni (gyógyszertárban, bio boltban)és nem csak a felmérő hálózatában

2012. jan. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
96%

Én egy hónapja voltam. Évek óta el nem múló fáradtsággal küzködöm, elfelejtek pikk-pakk dolgokat, állandó fertőzéseim vannak, nem tudok aludni. Orvostól orvosig jártam, mindenki vitaminbogyókat írt elő. Hónapokig szedtem, mégsem használt semmit.

Aztán - vesztenivalóm nincs alapon - elmentem egy ilyen állapotfelmérésre.


A nevemen kívül a doki semmit nem tudott rólam, még a koromat sem.

Az eredménnyel ledöbbentett.

Nem vitaminhiányos vagyok - attól ki is tudnék robbani, annyi van nekem - hanem enzimhiányos. Sok húst eszek, és sok "édességet". Az alkatomat látva nem gondolta volna (45 kg vasággyal együtt), hogy emésztési problémákkal küszködöm. Rendesen haladok a 2. típusú cukorbetegség felé. Memóriazavarom azért van, mert oxigénhiányos a vérem, a vörösvértestek összekapaszkodnak, hogy egymástól pótolják az oxigént, ezért a kapilláris érpályákon nem jutnak át a nagyságuk miatt. Ilyen érpálya többnyire az agyban és a szívben van. És mondta tovább a problémákat.

Eladni viszont semmit nem akart nekem, de felajánlotta segítségét, hogy készítményeket beszerez, amik szerinte jók. De ez sem kötelező. Adott egy csomó honlapcímet, ahol utána tudok nézni dolgoknak ahhoz, hogy meggyőzzön.


A megoldás: hidegen sajtolt olajakat kéne fogyasztanom, ananászt, papayát (ezekben olyan enzim van, amiből nekem kevés van), be kell iktatnom az étrendembe a sok főtt kaján kívül nyers zöldségeket is, valamint a csak zsírból álló szalonnát.

Izzasztó torna, hogy a szervezet méregtelenítése az elégtelen emésztés miatt beinduljon.

Hát most ezeken vagyok 1 hónapja, már érzem a változást. Aludni már tudok, a gyomrom sem fáj, a többi változás pedig majd jön lassan...

Én ezek után hiszek benne.

2012. febr. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is segített, csak pozitívan tudok róla nyilatkozni! Kiderült, hogy candida és penész gombák vannak a bélben, amik kártékonyan pusztítják a hatóanyagokat, ezért nem szívódik fel nálam semmi. Ezt pedig igaz, mert hiába szedek például vasat, nagyon alacsony az érték mindig. Miután elvégezték a vizsgálatokat és kiírtottuk a bacikat a bélbolyhokról, sokkal jobb a felszívódás, egészségesebbnek érzem magam.
2012. febr. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
59%

Én egy hónapja voltam...


A nevemen kívül a doki semmit nem tudott rólam, még a koromat sem.

Az eredménnyel ledöbbentett.


Nem vitaminhiányos vagyok, hanem enzimhiányos.


Milyen enzimek? A szervezet saját maga állítja elő az enzimeket, ha az azt kódoló gének nem hibásak, akkor nincs hiányod.


Sok húst eszek, és sok "édességet". Az alkatomat látva nem gondolta volna (45 kg vasággyal együtt), hogy emésztési problémákkal küszködöm. Rendesen haladok a 2. típusú cukorbetegség felé.


Ezt a vizsgáló mondta? És miből állapította meg???


Memóriazavarom azért van, mert oxigénhiányos a vérem, a vörösvértestek összekapaszkodnak, hogy egymástól pótolják az oxigént, ezért a kapilláris érpályákon nem jutnak át a nagyságuk miatt. Ilyen érpálya többnyire az agyban és a szívben van. És mondta tovább a problémákat.


Kapillárisok mindenhol vannak. A legtöbb a vesében, ha az egységnyi térfogatra vetítjük. Ha a vörösvértestek összetapadnak, elzárják a kapillárisokat, az attól ellátást kapó szövet elhal. Szóval hazudott.


Eladni viszont semmit nem akart nekem, de felajánlotta segítségét, hogy készítményeket beszerez, amik szerinte jók. De ez sem kötelező. Adott egy csomó honlapcímet, ahol utána tudok nézni dolgoknak ahhoz, hogy meggyőzzön.


A megoldás: hidegen sajtolt olajakat kéne fogyasztanom, ananászt, papayát (ezekben olyan enzim van, amiből nekem kevés van), be kell iktatnom az étrendembe a sok főtt kaján kívül nyers zöldségeket is, valamint a csak zsírból álló szalonnát.


Izzasztó torna, hogy a szervezet méregtelenítése az elégtelen emésztés miatt beinduljon.

Hát most ezeken vagyok 1 hónapja, már érzem a változást. Aludni már tudok, a gyomrom sem fáj, a többi változás pedig majd jön lassan...

Én ezek után hiszek benne.


Élj egészségesen, sok zöldség, gyümölcs, no cigi, esetleg egy kis vörösbor. Sok mozgás.


egy orvos

2012. febr. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!