Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A rossz monitor ronthat a...

A rossz monitor ronthat a látásomon? Illetve milyen természetes gyógymódok vannak a látás javítására?

Figyelt kérdés
Mert most 15 vagyok, elég régi és rossz monitorom van (kb 30 perc és kifolyik az agyam is tőle). Észrevettem, hogy egyre jobban romlik a látásom (távolra). Elérhető-e látásjavulás azzal, ha kicserélem a monitoromat? Ha meg nem, akkor mivel lehetne (szemüveg nélkül) javítani rajtam?
2010. febr. 13. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Látásjavulás nem érhető el, de a további romlás megelőzése igen. Ha már problémád van, akkor azonnal cseréld le. Addig se ül egyszerre 20 percnél többet a gép előtt, menj ki, sétál egyet, igyál egy pohár vizet, és úgy folytasd.
2010. febr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyél répát és cseréld le a monitorodat.

Ha munkahelyi mondmeg a főnöködnek hogy migrént kapsz tőle és epilepsziás tüneteket produkál már a villogás (mind kettő lehetésges) és azonnal szerezzen be egy újat mert különben nem tudod rendesen végezni a munkádat, az egészség romlásért meg természetesen ő lesz a felelős. Persze sokkal udvariasabb formában.

Ha saját sporoljál egy újra mert megdöglesz!!!

2010. febr. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocsi nem láttam hogy 15 vagy. jó monitorok vannak és olcsón a használtban.

Szerintem ne használd amíg nem lesz egy újabb.

2010. febr. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!