Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hol találok olyan diabetológus...

Alle333 kérdése:

Hol találok olyan diabetológust Budapesten, aki nyitott az újdonságokra, azaz nem a vaskalapos dogmák ismételgetésével ijesztgeti az embert, esetleg hallott a biologikáról, újmedicináról?

Figyelt kérdés

2015. márc. 4. 22:16
 1/9 Hóvirágszál ***** válasza:

orvost nem nagyon találsz, de ha szétnézel az újmedicina oldalán ott biztos találsz ajánlott szakértőket


a vércukor problémákra jó a pecsétviaszgomba - sokféle kiszerelésben és gyártótól lehet már kapni gyógynövényboltokban


ha leírod mi a konkrét probléma akkor jobb választ tudunk adni :)

2015. márc. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hóvirágszál köszönöm a válaszod. Szétnéztem az újmedicina oldalán, sőt még e-mailt is írtam nekik, de nem tudtak segíteni ebben. És túl vagyok minden gomba-fahéj-gymnema-fekete kömény és még amit el lehet képzelni segítő szeren, de egyes típusú vagyok, és úgy tűnik erre nem hatnak ezek a dolgok. Egy olyan diabetológust szeretnék, aki nem ijesztget azzal, hogy megvakulok, meg levágják a lábam, meg nem ad egyre több inzulint és aki a lelkemre is "ránéz", nem csak egy 55 kilós vegyesfelvágottnak tekint.
2015. márc. 5. 21:52
 3/9 anonim ***** válasza:

Az egyes típ. cukorbetegségnél a diabetológia csak előírja a szükséges inzulint, korlátozza a szénhidrátokat és ennyi.

Férjem egyes cukorbeteg.

Amit tenni lehet, hogy el kell kerülni a tejtermékeket, a glutén tartalmú táplálékokat, ez jelentősen csökkenti majd a szükséges inzulin beadását. Az omega 3 és D vitamin bevitele pedig a szervezetszintű gyulladásokra van gyógyító hatással. A paleolit étrend is egész jó rá, persze meggyógyítani nem tudja, az egyes cukorbetegség sajnos csak enyhíthető, de nem gyógyítható meg. Ahogy igazán a többi autoimmun betegség is csak remisszióba hozható szerencsés esetben, de végleg meggyógyulni belőle nem lehet. :-(

2015. márc. 7. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló: az én tanárnőm elhagyhatta az inzulint a paleo mellett. Neki kettes típusú volt.
2015. márc. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az eges típusú diabétesz jelenleg sajnos nem gyógyítható, de az időben "elkapott" kettes típusú az igen.

Az egyes típ. az autoimmun eredetű és elpusztítja az inzulintermelő szigetecskéket, ami soha többé nem képes így inzulint termelni és életre szólóan pótolni kell.A kettes típ. az inzulinrezisztenciából alakul át helytelen életmódbeli hatásokra. Ezért az utóbbi nem gyógyíthatatlan, csak akkor, ha hagyják nagyon súlyosra fordulni, szövődményekkel.

2015. márc. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
... egyes...
2015. márc. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33%

A biologika csak kamu, egyszerű pénzlehúzás!

A pilótajátékokkal, piramisüzleteléssel, a telefonos nyugdíjas behülyítéses vásárlós rendezvényekkel van egy szinten!

Aki befizeti a tanfolyamokat és nem betegszik le, arról elmondhatják, hogy miattuk nem lett beteg, akik mégis megbetegednek azokra azt mondják, nem jól alkalmazta a biologikát, akik már betegen végezték el és rosszabbodott az állapotuk, azokra a válaszuk, sajnos későn próbálkozott meg vele...

A biologika azoknak való, akiknek nincs logikájuk észrevenni a csalókat! biologika = csalólogika

2015. máj. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
33%
Bár ez már egy régi kiírás, azért elmondanám, hogy én nem ajánlom ezt a biologikás dolgot. Megnéztem pár videót és nem igazán tudok annak hinni az egészségemmel kapcsolatos dolgokban, aki külön betegségként magyarázza a liszt-, gluténérzékenységet és a cöliákiát, ugyanis ezek egy és ugyanazok. És azt meg magyarázza a pcos-ban szenvedőknek, hogy a ciszták csakis jót tesznek. Az AIDS-ről alkotott elég fantázia dús elképzelésekről meg inkább ne is beszéljünk. Aztán meg egy kevésbé eszes AIDS-es beteg meg elhiszi, és elkezdi terjeszteni, mert hogy aki egészséges, meg nincsen gondja úgy sem fog megbetegedni. A biologika többet árt, mint használ. Ha valaki egy kicsit is elgondolkodik azon, hogy miket halandzsáznak össze, akkor rájön.
2015. nov. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Tom742 ***** válasza:
8-as írd már le kérlek ide, hogy ki az aki bebizonyította, azaz izolálta a HIV vírust, és ha ezt megtette, akkor azt bebizonyította-e, hogy egyértelműen az okozza a hozzákapcsolt tüneteket, és hogy azt mivel magyarázza, előre is köszönöm. Ezt egyébként azért kérdezem, mert annyit hallani erről a témáról, de még bizonyítékot nem láttam róla.
2023. jan. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!