Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ismeri valaki a Lavyl termékek...

Ismeri valaki a Lavyl termékeket? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
Páromra rásóztak egy sampont és valami sprayt, pikkelysömörre de 1 hónap használat után még rosszabb lett neki.

2015. márc. 11. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Adja vissza, minden rendes MLM-ben pénzvisszafizetési garancia szavatolja a termékek jó minőségét. Legalább segítene kideríteni, hogy ez egy rendes MLM-e, vagy valami túlárazott szarokat áruló álcázott pilótajáték...
2015. márc. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy mi az a pilótajáték, de nálunk az egész család rendszeren használja a Lavyl termékeket, és nagyon elégedettek vagyunk, szerintem többet is megérne, mint amennyibe kerül..:)
2015. nov. 13. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Kedves Utolsó hozzászóló!

Én nem ismerem még személyes tapasztalatból a termékeket, de családból, és ismerősök által már hallottam jót róla. A sampont szeretném kipróbálni, tudnál segíteni honnan tudom beszerezni? Köszönöm!

2016. jan. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én használom is, és nekem nagyon elnyerte a tetszésemet. :)
2016. ápr. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!