Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Scitec gyárban dolgozók, mi a...

Scitec gyárban dolgozók, mi a tapasztalat, szerintetek mennyire minőségi termékeket csomagoltok?

Figyelt kérdés

2013. nov. 11. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
rossz helyen kopogtatsz
2013. nov. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
néha bele-bele pottyan pár csótány a 100%WPP 5kilós vödrébe, de nagy baj nem lehet belőle, végülis annak is magas a fehérjetartalma.
2013. nov. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
amugy jo a kérdés.
2013. nov. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

olyan nincs hogy scitec gyár, ez csak eladja a terméket vagy csomagolja, nem állít elő semmit esetleg elő állíttat.


a csomagolás meg az erre megfelelő helyeken történik, majd scitech néven fut tovább.


ez kb olyan mint Zalaegerszegen a Flextronics-ba fa.szom tudja hány száz ezer Black berry-t le gyártottak, még sincs olyan hogy Black Berry gyár...

van megrendelő, van legyártó, és van vevő, na persze meg a bazi nagy marketing. és egy nagyon szépen csengő dizájn név.


mi is lenne a scitech-el ha mondjuk bamba nyúl néven futna, és az egyik reklám arca kis pista lenne a szomszédból, nem pedig mondjuk Kathi Béla vagy Vörös Zoltán....

2013. nov. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A csotány izolátum? Mert csak akkor veszem meg! Én profi vagyok vaze! Erős Pista jobb név lenne. Kár... pedig azt hittem ők fejik meg a teheneket is a tejsavó miatt : ( na mind1. Egy álom dőlt össze bennem... GYŰLÖLLEK TITEKET! SZIASZTOK! : ' (((
2013. nov. 12. 02:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!