Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Vajon hol termesztik, honnan...

Vajon hol termesztik, honnan veszik, hol dolgozzák fel és milyen eljárással a Varga Gábor nevével fémjelzett vargagombákat, gyógygomba termékeket?

Figyelt kérdés
A gyógygombákról sok jót hallani, de azt is tudjuk, hogy vannak óriási minőségi különbségek. Vannak ahol például egyszerűen ledarálják a ganoderma gombát, vannak ahol 20 kilogram spórából készül 1 kg hatóanyag és az kerül a kapszulába. Volt olyan ország ahol vese betegségek lettek a ganoderma kapszuláktól, de kiderült nem a ganoderma volt a hibás hanem olyan sok ásványi anyag volt a vízben amivel kivontak hatóanyagot hogy az okozta a bajt.Én a DXN termékeit ismerem és használom, ahol tudom és látom videón hol a farm, milyen szakszerű a termesztés,hogy szabadalmaztatott hideg sajtolásos módszerrel vonják ki a hatóanyagot - 20kg-ból 1 kg-ot - és ahol látom az összes egész világra szóló minőségi bizonyítványt engedélyt. Nos a varga gombánál akárhogy is nyomozom semmit se találok forrásnak. Honnan veszik, honnan származik, honnan van ennyi gombájuk ami több mint egy milliárdos forgalmat hoz nekik? Elhiszem hogy jó, de hadd tudjuk már honnan van? Mi van benne? Én emiatt inkább a biztos minőséget veszem a világ legnagyobb ganodermás cégétől a DXN-től.

#ganoderma #gyógygomba #Varga Gábor #Cordyceps #varga gombák #oroszlánsörény gomba #fogarasi gomba #fülöpjakabi gomba
2015. márc. 12. 10:54
 1/1 anonim válasza:
Szia! Lehet hogy te tudod a választ a kérdésemre,az organo gold-os ganoderma termékek miért olyan drágák?Jobbak vagy csak jobb a promójuk?
2015. máj. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!