Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A Neuranax (Varga Gábor féle...

Narni kérdése:

A Neuranax (Varga Gábor féle gyógygomba) kapszulát használta már valaki szorongásra, stresszre? Ha igen milyen tapasztalatai voltak? Én szédülök idegi alapon, sok mindent kipróbáltam, de ezt is kipróbálnám, ha segítene rajtam.

Figyelt kérdés

2012. márc. 29. 13:27
 1/4 csenerezi ***** válasza:

Olyant hallottam eddig, akinek a memóriája javulása történt. De nem volt súlyos.

Ezek miatt a problémák miatt érdemes megpróbálni.

2012. máj. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia bevált?
2013. máj. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 csenerezi ***** válasza:
Érdemes megpróbálni, de minden eset más. Ki kell próbálni egy magasabb adaggal kb. napi 3 x 1 kapszula, fokozatosan emelve. Akkor jobban kiderül, hogy segítenek-e az adott gyógygombák az adott problémán.
2013. dec. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A Süngomba a legjobb ezekre a panaszokra, de csak BIO minősítésűt vegyetek, ne ilyen kínai származásút.
2017. szept. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!