Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mi a tapasztalatotok az...

Mi a tapasztalatotok az 'ActiveBio+' gyógylámpáról? Tényleg segít a gyógyulásban?

Figyelt kérdés

Vettünk egy ilyen lámpát szüleimmel, sok jót hallottunk róla innen-onnan, de kíváncsi vagyok olyan emberek véleményére akiknek van ilyen. Tényleg használ? És ha igen, ti mire használtátok?

Remélem ez a lámpa ne valami átverés, vagy ilyesmi, mert nem volt olcsó mulatság.

A válaszokat előre is köszönöm. :)



2015. ápr. 15. 21:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha egy vagyon fizettél érte akkor hatni fog! Mert akkor már megvan a hited benne (placebo hatás)

Egyébként otthon el lehet készíteni, egy kis fogyasztású csupán 12,5W maximum. Négy darab 50 wattos halogén fényszórót sorba kötve. Csupán ezer forintba került.

Nagyon huzatérzékeny voltam, a nyakam, hátam, mellem, vállaim, karom szokott fájni. Ezeket húsz percnyi lámpázással azonnal meg lehet szüntetni. Ínhüvely, ízületgyulladásokra is nyugtatólag hat.

A biopron körüli polarizált mese, csak egy üzleti kreálás! Áltudományos mese! Semmi jelentősége nincs, csak azért mesélik, hogy a hitet felébresszék a gyanútlan hallgatóba

2015. ápr. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 homo ludensz ***** válasza:
Mondjuk én a saját tapasztalatom tudom elmondani csak a biotrón lámpáról és a polarizált fényről. Injekciózták a lábam míg nem a jobb sípcsontomon begyulladt az ér. Lett egy gyógyulni nem akaró mély seb. Néhány hét múltával olyan mély lett hogy a kisujjam első perce belefért. Elpanaszolt én sokaknak és szerencsémre egy az egészségügybe jártas ismerős fogadott. Hiperol,lámpázás majd krémezés és kötés. Közben dolgozni jártam de 2 naponta felkerestem a hölgyet. Nem cifrázom. 3 hét alatt feltöltődött,begyógyult. Még akkor karácsonyra vettünk mi is egy lámpát. Epilógus: Mészáros Márta aki felfigyelt a polarizált fény gyógyító hatására nem tett hozzá és el sem vett csak a Zepter aki megvette a szabadalmat az körített hozzá sok badarságot. Színek sem voltak eredetileg.
2015. ápr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!