Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Áttétes rák gyógyítása lehetsé...

Áttétes rák gyógyítása lehetséges? Hány százalék esély van rá?

Figyelt kérdés
Egyik nagyon közeli ismerősömnek áttétes rákja van. Nem csak egy helyen, hanem : nyirokcsomók, tüdő, valamilyen ülőcsontizom, és csontok. Hány százalék esélye van a túlélésre? Mik azok a módszerek, amivel legyőzhetné a rákot?

2015. máj. 8. 20:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Hát, kb. nullával egyenlő az esélye. Sajnálom!
2015. máj. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát.

Sok dolgot írnak, hogy mi jó a rákra, c-vitamin, céklalé, citrom, homeòs szerek. Ki tudja, csak kitartást lehet kívánni.

2015. máj. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszolóknak!... De nem hinném hogy segít a c-vitamin... Esetleg valami más? Tapasztalatból mondta a 2. válaszoló? Áttétes rákban ezek segítettek már?!

Köszönöm.

2015. máj. 8. 20:28
 4/11 anonim válasza:
Sajnos az áttétek miatt nincs remény,az, hogy meddig bírja, sok mindentől függ, de a végén már csak a fájdalom csillapítása marad és az ápolás.
2015. máj. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Értem... Például mitől függ, és körülbelül meddig lehet velünk?
2015. máj. 8. 21:19
 6/11 anonim válasza:
100%
attol hogy mennyira akar élni pl.
2015. máj. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Mik azok a módszerek, amivel legyőzhetné a rákot?"

Erős akarattal, nem félelemmel hanem akarattal, és ha feldoppingolja szervezetét oxigénnel, legyőzhető a rák.

Saját tapasztalat.

2015. máj. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2015. máj. 10. 17:03
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljes eletmod valtassal (nyers etel, mozgas, friss levego, nyugalom) illetve a gondolkodasmod teljes megvaltoztatasaval (elengedes, megbocsatas, pozitiv eletszemlelet kialakitasa).

Ez majdnem teljesen eselytelen minden embernel, aki rakban szenved, ezert is halnak bele. Sokan nem hisznek benne, pedig a rak mar az orvosok szerint is lelki eredetu dolog. A harag, gyulolet, stressz, elfojtas barmelyike megduplazza (ha nem triplazza) a rak kialakulasanak eselyet. Es amikor az orvos kimondja, akkor vege is, mert az ember onnantol kezdve nem tudja elhinni, h meg tudna gyogyulni belole. Es sokszor mar nem is akarnak meggyogyulni, v egyszeruen nem tudnak kilepni az evtizedek alatt belejuk ivodott szokasokbol. Szoval csekely az eselye, de volt mar, akinek sikerult. Olyat is hallani, hogy volt, aki akkor gyogyult meg, mikor elengedte az egeszet, megbekelt azzal, h meg fog halni, es nem torodott semmivel, csak azzal, h elvezze az eletet, mindenkinek megbocsatott stb, es a vegen o lepodott meg legjobban, mikor meggyogyult. Ki tudja?? Meg olyat is hallottam, bar ez eleg vad otlet, hogy valaki ugy gyogyult meg, h folyton egy macskat tartott az oleben es simogatta. Harom macska murdelt ki igy, mire meggyogyult. Van aki szerint azert, mert a macska a "rossz energiakat" magaba szivja, de tudomanyos magyarazatot is hallottam mar: a macska dorombolasanak rezges frekvenciaja kiegyenliti azt a negativ rezges frekvenciat, amit a beteg szerv bocsat ki, ilyen modon gyogyitja azt. Ebbol nem tudni, mi igaz, de van benne logika. Ha valaki attetes rakban szenved szerintem mindent eredemes megprobalni, folgeg, ha gyakorlatilag semmibe sem kerul..

2015. máj. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Forever28 válasza:
Szerintem a rák nem egy olyan betegség amitből nem lehetne kigyógyulni, mert az orvosok nem találták fel a gyógyszert. Sok ember azért lett rákos, mert nem az ő életét éli, nem tudom, hogy érted-e. Sokan úgy győzik a le a rákot, hogy élni akarásuk van, és van egy akarat erejük, segít még a sok nevetés, és boldog pillanat. Én ajánlom a Lány kilenc parókával című filmet, szerintem ez a film elég sok reményt add.
2015. jún. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!