Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges spirál mellett...

Lehetséges spirál mellett teherbe esni? Hány nap késés után érdemes tesztet csinálni? Ha terhes vagyok, így mindenképp el kell vetetni? Hány százalék hogy beteg lesz?

Figyelt kérdés
2011. jún. 15. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Több helyen is azt olvastam,ha spirál levétele után megmarad a baba ki lehet hordani a terhességet!

2011. jún. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van. Nekem is spiral mellett lett egy babam. Az én történetem nem túl szép, mert a 9. héten elvetéltem, de szerintem ennek lelki oka volt. Én a kimaradt utani 4. napon teszteltem, mert valahogy fel sem tűnt egyből, hogy nem jött meg... Szorítok neked!!!
2011. jún. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sajnálom a vetélésed,tudom nem kellemes dolog.nekem is volt 2x!bár azòta van 3 gyönyörü gyermekem,ugyhogy nem tudom örüljek e egy negyedik babának ha beigazolòdik a gyanúm.főleg meg fiatal vagyok(mások szerint felelőtlen).na de ez nem tartozik ide....

Megnéztem elso amit linkeltél és Köszi az eddigi 2 választ.

2011. jún. 15. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!