Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Elrontott vállgyakorlat...

Elrontott vállgyakorlat korrigálása vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Elrontottam mozdulatilag egy vállgyakorlatot itthon edzés közben és a jobb vállam ezáltal nagyobb lett mint a bal

Oldalemelést csináltam, csak egy óvatlan pillantban máshogy mozdultam jobb kézzel és ez lett az eredménye, hogy most a jobb vállam tömegesebb mint a bal


Kérdés az, hogy megpróbáljam e "korrigálni" a hibát vagy hagyjam

Valahol azt olvastam, hogy a bal oldal érzékenyebb a szivre nézve mint a jobb ezért nemtudom megpróbáljam e kijavitani a hibát



2015. máj. 10. 18:16
 1/4 anonim válasza:
Min lett nagyobb ? A vállad egy edzés után?
2015. máj. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen a vállam teljes tömege megnőtt, ez főleg a hátsó vállrészen mutatkozik

Jóval nagyobb és kerekebb a jobb vállam hátsó része mint a bal vállam, a teljes jobb oldal váll és csukja része megnőtt maradandóan

Egy edzésen máshogy mozdult a karom egy sorozatnál és egy ilyen maradandó változást eredményezett

2015. máj. 22. 13:12
 3/4 anonim válasza:
Próbálj meg olyan gyakorlatot csinálni amivel az egész hátadat erősíted, pl húzóckodás.
2015. máj. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

nem sajnos itt nem hátproblémáról van szó hanem a váll egy bizonyos izmáról

A jobb vállam azon az edzésen megnőtt és megnőve is maradt, szemben a másik vállammal tehát innentől kezdve hiába húzódzkodom a jobb vállam mindig nagyobb lesz

Ugyanazt az "elrontott" gyakorlatot kellene alkalmaznom a bal vállamon is, hogy hozzánőjön a jobbhoz

2015. máj. 25. 20:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!