Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Van egy bizonyos lelki eredetű...

Van egy bizonyos lelki eredetű problémám, a tüneteket felismerem, de nem tudok rájönni arra, hogy mi az ok, és nem tudom kezelni sem. Merre induljak?

Figyelt kérdés

Próbálom röviden leírni: lelkileg nagyon instabilnak érzem magam, nagyon könnyen sírva fakadok, meghatódom apróságokon (mintha csak keresném a lehetőséget, hogy kisírhassam magam), sokáig nagyon türelmes és mosolygós vagyok, aztán irreálisan durván elszakad a cérna, de a dühömet nem tudom levezetni. Kicsi koromtól ilyen voltam, de nem emlékszem konkrétan olyanra, hogy a családban tiltották volna szavakkal, hogy kifejezzem az érzelmeimet, ámbár sosem volt divat nálunk a nyílt beszéd, a mai napig sem az.


Az életem egyébként ajándék: fantasztikus férjem van, gyönyörű, okos kisfiam, de a nevelésében már előjön az instabilitásom, mert sokszor nem tudom helyesen kezelni őt, ráadásul nagyon szeretnék kistestvért is neki, de nem sikerül, és gondolom, hogy nem véletlenül, két gyerekhez már végképp jobb állapotú anya kell:)


Hallottam családállításról, kineziológiáról, Bach-virágterápiáról, ezekkel mik a tapasztalatok? összeegyeztethetők egyébként a keresztény szemlélettel? nekem ez is fontos lenne.


2015. jún. 3. 12:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb lenne ha pszichológushoz fordulnál első körben, vannak keresztény pszichológusok is, olyat is lehet találni. A családállítás sokféle lehet, de ha olyanba botlasz, ami egyértelműen reinkarnációs, stb. dolgokat is elfogad, az gondolom nem lesz összeegyeztethető a te szemléleteddel, nem ajánlanám a te esetedben. A kineziológiánál főleg az a gond, hogy nem pszichológusok, hanem kóklerek csinálják, nem bizonyított maga a módszer sem. A kineziológus izommozgásokból állapítja meg, hogy hogyan reagálsz az általa feltett kérdésekre, tehát fogja a kezed közben és abból megállapítja, hogy hogyan reagálod le a veled történteket. A Bach-cseppek szerintem bármivel összeegyeztethetőek, általában valamennyire hatnak, de olyat még nem hallottam, hogy valakinek teljes mértékben megoldotta volna a problémáját ez a módszer.
2015. jún. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!