Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kinek van még rajtam kívül...

Kinek van még rajtam kívül negatív tapasztalata egy bizonyos biokémikus hölggyel kapcsolatban, aki gyógyítóként tevékenykedik?

Figyelt kérdés

Gasztroenterológusként ajánlotta egy ismerősöm, ott derült ki, hogy nem az, hanem biokémikus. bemért egy általa készített műszerrel, hogy mely ételek okoznak emésztési problémákat, és előírt egy brutál diétát. Jóformán semmit nem ehettem, alig pár ételféleséget.

Pár hónapig csináltam a diétát, de nem lettem jobban tőle. A környezetemben sokan úgy vélik kóklerhez kerültem.



2014. dec. 3. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Valószínűleg nem biokémikus volt, hanem biorezonanciával foglalkozott. Mindegy, hogy hozzá mentél vagy máshoz, kamu az egész.
2014. dec. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mennyibe került?
2014. dec. 3. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hol volt ez?

Melyik megye/város?

2014. dec. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem biorezonancia volt, a hölgy külön kikérte magának, hogy ő biokémikus, a műszert meg ő maga csinálta, Budaörsi egyébként az illető.

Van egy fórum, ahol sokan istenítik, persze azért már negatív kritikát is kapott.

2014. dec. 3. 10:57
 5/6 A kérdező kommentje:
Az első alkalommal 5000-et, a továbbiakban 3000-et kért alkalmanként.
2014. dec. 3. 10:58
 6/6 anonim ***** válasza:
0%
Kitalálom, nő vagy.
2014. dec. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!