Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Kb.1 hete köhögök mint állat,...

Kb.1 hete köhögök mint állat, orvosság nem használ, mit ajánlátok?

Figyelt kérdés
2015. jún. 6. 20:48
 1/7 anonim ***** válasza:
orvosi kivizsgálást? :D
2015. jún. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A köhögés néha nagyon makacs tud lenni, van hogy hetekig is eltart egy hűléses betegség után, ha már voltál orvosnál és tüdőd rendben, akkor vegyél kakukkfű teát, és iszogasd, negrot is szopogathatsz ha nagyon irritálja a torkod.
2015. jún. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 glaslo1 ***** válasza:

Igen várom én is a válaszokat, mivel január óta köhögés rohamok jönnek rám éjjel is szinte szamárbőgés szerű, majd megfájdul a torkom néha teljesen elmegy a hangom is.

Tüdésznél voltam a röntgenképen semmit nem lát, cardiális eredetűnek tippelte, majd a kardiológusom szerin semmi köze hozzá, csupán a gyomorsav feltörve átfut a légcsőbe(amelyet nem érzek) és az irritálja a tüdőt mintegy kilökvén azt, rohamokat produkál!

Gégészt javasolt, ki azt mondta minden rendben az orr fül és gégém rendben vannak! Azóta is száraz rohamok gyötörnek, mely igen kellemetlen egy konferencia közepén pl épp beszélnék.--ÉN IS VÁROM VÁLASZAITOKAT!--Köszönöm.

2015. jún. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
parajd,vagy sóbarlang,szauna
2015. jún. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 norbi99926 válasza:

Nah ez gyógyító recept ,nekem mindig bevált ha torokgyulladásom,megfázásom vagy köhögésem votl!

Recept:

2dl citromtea

1cl házipálinka (Lehet bármilyen)

A teát meg ne cukorral édesísd,hanem mézzel!

2015. jún. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

# 3/5


Nem vagy refluxos, esetleg allergia? Ilyen kivizsgálások is voltak?

2015. jún. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Neked Csak Garage válasza:
Én kb. 3-4 hónapon át küzködtem ezzel.Nekem a köhögést csillapító gyógytea használt. Próbáld ki, lehet hogy használni fog. A DM-ben vagy a Rossmanban tudsz venni, vagy gyógyszertárakban, de ott szerintem kicsitt drágább.
2015. jún. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!