Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen káros hatása van a...

Milyen káros hatása van a nyugtatóknak?

Figyelt kérdés
Hosszú távon milyen problémákat okoz? És a homeopátiás nyugtatóktól semmi bajunk sem lesz? Aggódom valakim miatt. Nem akarom, hogy tönkretegye magát, de a homeopátiás vacakra esküszik, de nem tudom, hogy attól kevésbé lesz e baja hosszútávon.

2015. jún. 29. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:

tönkreteszi az idegrendszert, hozzászokás miatt.

én inkább homeopátiást szednék, de nyilván azt se lehet túl hosszú ideig szedni.

viszont egy valami biztonsággal iható a citromfű tea. de azért nem árt szüneteket tartani ennél is

2015. jún. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. Egyéb + infó és válasz jöhet, ha bárki tud bármit.
2015. jún. 30. 21:57
 3/4 anonim ***** válasza:
homeos izétől biztos nem lesz baja, mert mi baja is lenne egy pohár víztől, meg cukortól ?
2015. júl. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
rövid távon (1 -2 hónap) ès hosszabb távon is orvosi utasításra lehet kapni ezeket. saját kútfőből próbálgatni, tesztelgetni káros ès nem ajánlott. amennyiben szüksège van rájuk, akkor mindenkèpp szedni kell ès a mellèkhatások 2 hèten belűl megszűnnek, jobb esetben sztem èszre sem fogja venni őket. a homeopátia nem old meg semmit, így mellèkhatása sincs. rivotril, xanax tudnak hatni
2015. júl. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!