Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » A kislányomnak magas a vérnyom...

A kislányomnak magas a vérnyomása, hogyan lehet csökkenteni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 5. 18:31
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Hány éves?
2010. márc. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
még csak 11
2010. márc. 5. 18:34
 3/29 anonim ***** válasza:
Vidd el orvoshoz és majd ír fel gyógyszert.
2010. márc. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Szia! Ha túlsúlytól van, akkor fogynia kell. Jót tesz a mértékkel végzett testmozgás. Ha gyógyszert nem kapott rá, érdemes lenne megkérdezni a gyerekorvostól, hogy a kukoricabajusz tea vagy a fehérfagyöngy tea adható e 11 évesnek.

Sok sikert!

2010. márc. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
túlsolyos. akkor vigyem orvoshoz? nagyon aggódom miatta, nagyon féltem a következményektől
2010. márc. 5. 18:52
 6/29 anonim ***** válasza:

Az nem vicc, ha 11 évesen már magas a vérnyomása.


Én a helyedben megváltoztatnám az étkezését, úgy hogy attól fogyjon, és mielőbb elvinném orvoshoz.

2010. márc. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
rendben, csak sajnos hétvégén nincs orvos.
2010. márc. 5. 19:07
 8/29 anonim ***** válasza:
Gyógyszert ennyi idősen ritkán adnak, de miondenképpen lássa orvos, az aggódás kevés, itt pedig csak ötletelni tudunk, de attól nem lesz jobb. Lehet hogy kinövi, én is kinőttem, de majd orvos megmondja. Mindenképpen fogyjon, bár nekem pl. egy kis túlsúly mellett van ijesztően alacsony vérnyomásom (egész kamaszkoromban magas volt), de a normál testsúly, mozgás, egészséges étkezés csak jót tehet.
2010. márc. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Nem kell vele hétvégén rohanni, azért valószínűleg nem életveszélyesen magas, de mielőbb menjetek el a gyerekorvoshoz és ő elküldi laborba meg ahova még kell.
2010. márc. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
Milyen magas, hány kiló?
2010. márc. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!