Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányomnak 38 fokos a láza...

Kislányomnak 38 fokos a láza de más baja nincs úgy értem nem folyik az orra meg nem köhög mitől lehet magas a láza?

Figyelt kérdés
2011. febr. 9. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


A jó hír, hogy 38 fok még nem vészesen magas láz. Igazi lázról 38,5 felett beszélhetünk.

A kevésbé jó, hogy az okokat itt max. csak találgathatjuk,de dokinak kellene megvizsgálni. Lehet hőemelkedés, pici láz pl. a fogzástól is; de sok más okból is.

2011. febr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia, mindenképpen lássa doki, nálunk is lázzal kezdődött aztán jött a többi, (fülgyulladás), a láz már jelez valamit, de ezt csak az orvos tudja megmondani mit!
2011. febr. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi is most estünk át egy lázas betegségen. Nálunk is csak a láz volt tünet, majd az orvosi vizsgálat után mondta a drnő, hogy a torka is piros. 3-4 napig tartott. Jobbulást.
2011. febr. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha vírusos fertőzés, az is igy tud indulni. Este simán láz, éjjel még magasabb, majd másnap a többi tünet, pl orrfolyás, torokfájás, majd köhögés....ha holnapra semmi baja, akkor simán fogtól is lehet. De ilyen influenzás-megfázásos időszakban sanszos, hogy az előbbi:(
2011. febr. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem kapott az utóbbi 1 hétben oltást??
2011. febr. 9. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyenkor a legjobb amit tehetsz, hogy elviszed orvoshoz, és Ő majd megmondja , hogy mitől lehet.
2011. febr. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak tegnapelőtt éjszaka, és tegnap egész nap láza volt, 38.2. Éjszaka már nem volt gond és mára el is múlt. Kopp-kopp. A dokit felhívtam (de csak lázcsillapítás ügyében). Nálunk az az eljárás, hogy 2-3 nap lázas állapot után kell vinni orvoshoz (persze túl magas láznál hamarabb). Ha nem múlt volna el mára, mi vittük volna. És nem volt semmilyen más tünete!
2011. febr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,le vittem a dokihoz és mondtam ,hogy nem lát semmit lehet tényleg a fogacskája!
2011. febr. 10. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!