Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mivel kezeljem herpeszemet az...

Mivel kezeljem herpeszemet az ajkamon? A gyógyszertárban kapható kenőcsöt nem tudom megvenni. Gyorsan kéne, hogy elmúljon!

Figyelt kérdés
2015. júl. 22. 09:32
 1/7 Duenna ***** válasza:
Hát a herpesz sajnos, gyorsan nem múlik el!
2015. júl. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha még nem fejlődött ki teljesen, akkor gyógyszertári alkohollal vagy sokfokos pálinkával, de előbbi sokkal jobb. Csíp, mint a veszett, de néhány nap alatt lekapja. Felváltva tehetsz rá aloe verát is, szintén sokat segít!
2015. júl. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sőt, belső kúraként bármilyen multivitamint is érdemes szedni. A herpesz általában immungyengeség, ritkábban sérülés jele (nekem most bajuszgyanta után jött ki, egy ritka ronda példány), szóval erősíteni kell. De az alkohol tényleg csodát tesz, nincs az a kencefice, ami olyan hatásfokkal működne (nálam), mint ez!
2015. júl. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Keverj össze teafaolajat azonos mennyiségű olívaolajjal, és tedd a herpeszre naponta kétszer vagy háromszor.
2015. júl. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A Lassar paszta rá a legjobb és nem is drága. Nekem mindig segít.
2015. júl. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hyperol tabletta 20-30%-os vizes oldat 2x naponta (1000 Ft, de máskor is szükség lehet rá). Tartsd nyitva a szád, és a beszívott levegő szárítja. Max. 3-4 nap, fertőtlenítés nélkül max. 10 nap alatt múlik el.
2015. júl. 28. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Nekem több módszer is bevált.

A lényeg, hogy ha már érzed ki akar jönni(Viszket) érdemes elkezdeni kezelni. A legrégebbi módszer a Cinkpaszta, vagy ha nincs akkor bármely mentolos fehér fogkrém is megteszi éjszakára, ez leszárítja. A fogkrém előnye, hogy reggel le tudod áztatni és nem virít a fejeden egész nap. Napközben a gyakori ecsetelgetés a célszerű. A teafaolaj, metilénkék, de akár a hidrogénperoxidos oldat is jó erre a célra, a lényeg, hogy minél gyakrabban. Eközben érdemes az immunrendszeredet is erősíteni... A herpesz több okból is ki tud jönni, erre, vagy ezekre rá lehet jönni egy idő után, és meg lehet előzni a bajok egy jó részét. (Nekem pl.: ha lázam lesz akkor rögtön előhírnökként kijön. De minden esetben amikor az immunrendszerem gyengélkedik azonnal ..., ezen kívül kijön, ha elrontom a gyomrom mert túl sokat zabálok, illetve a savanyú káposzta levében van valami ami miatt perceken belül megjelenik rajtam ha ilyet eszem.)

2015. júl. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!