Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Orbáncra milyen színterápia...

Orbáncra milyen színterápia javasolt bioptron lámpával?

Figyelt kérdés
Édesanyám lába elméletileg orbáncos ( orvos állapította meg). Kapott 14 napos antibiotikumos kezelést, ami nem használt, kente különböző kenőcsökkel, amik szintén nem használnak neki. És 3x-osára van duzzadva a lábszára, bokája. Kapunk kölcsön bioptron lámpát, de nem tudjuk, hogy melyik szín lenne a megfelelő a kezelésére? Esetleg aki jártas a bioptron lámpa világában legyen kedves megírni, hogy melyik mire való.

2015. szept. 9. 12:04
 1/7 anonim válasza:
Miért gondolod úgy, hogy egy színes lámpa hatásosabb, mint a modern orvostudomány?
2015. szept. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem gondolom,csak amikor az orvosi tudomány megbukik,mivel nem használt sem a gyógyszer,sem a kenőcs amit felírtak neki,így megpróbálunk valami mást,hátha...a semmittevésnél szerintem jobb,ha meg nem használ ártani sem fog.
2015. szept. 9. 13:56
 3/7 anonim ***** válasza:

Megnéztem a kis füzetkémet, amit a Bioptron lámpához adtak és rengeteg betegségre, bajra írja, hogy milyen színnel és hogy kell kezelni, de orbáncot nem látok közte, lehet azt nem szabad lámpával kezelni, talán nem jó a meleg fény a gyulladásra.

Szerintem másik antibiotikum kellene, aszerint, hogy milyen baktérium okozta az orbáncot és emellett úgy tudom, hogy hideg kell rá és hűsitő kenőcsök, felpolcolás. Feltétlen menjetek vissza az orvoshoz, hogy újabb antibiotikumot írjanak neki fel.

2015. szept. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy keressetek másik orvost, ha a mostani nem hajlandó tovább kezelni.
2015. szept. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,az lesz,hogy keresünk egy jó bőrgyógyászt,mert szegénynek nagyon fáj,és nem javul..
2015. szept. 10. 10:47
 6/7 homo ludensz ***** válasza:
A zöld fényt javaslom és nem kell tartani a lámpa melegétől mert az csak langyos 5-6 cm-ről megvilágítva.
2015. szept. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sárga
2015. okt. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!