Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Milyen véleményetek van a...

Franchy kérdése:

Milyen véleményetek van a színterápiás lámpákról? Van aki gyakran használ ilyet? Mennyire keresett termék?

Figyelt kérdés

2012. szept. 20. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem annyira keresett, sokan azt mondják, hogy placebo, de én évek óta ezzel kúrálom magam ha megfázok, vagy fájnak az ízületeim, nekem nagoyn bejött, mert gyógyszer nélkül elmúlik a nátha, torokfájás.
2012. szept. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 yoker válasza:
el ne hidd használhatatlanok sokan használják évekig és semmi
2012. szept. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 homo ludensz ***** válasza:
100%
Akkor ér valamit ha nagyjából tájékozódsz a színterápiák alkalmazásának mikéntjéről. Tudnod kell milyen testrészt milyen színnel és mennyi ideig világítasz meg. Némi tájékoztatót gondolom mellékeltek a lámpához és a színekhez. A komplementer szín alkalmazás már egy kissé komolyabb ismeretet feltételez.
2012. szept. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mint 3-as.

Ez egy jó és hatásos dolog, csak éppen meg kell tanulni, utána kell nézni az alkalmazásának. És nem csodaszer, ennek is vannak korlátai.

De mindez igaz bármelyik másik gyógyító módszerre is, legyen az hagyományos, vagy alternatív orvoslás.

2012. szept. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

nagyon jó

sokat használ

nekem sokat segített

2012. szept. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Takács Jánosné ***** válasza:
Igen nagyon jó csak hinni kell benne! a színeknek jelentőségük van pl.piros-szerelem ,remény.de gyulladásra nem jó sárga -remény irigység kék- béke torok fájást segíti.stb.
2012. szept. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem van is jo dolgnak tartom
2012. okt. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!