Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Valaki tud olyan magánklinikát...

Valaki tud olyan magánklinikát ajánlani, ahol gyógyítják a fekélyes vastagbél gyulladást?

Figyelt kérdés
3 éve folyamatosan küzdök a bélgyulladással, rengeteg, gyógyszeres és infúziós kezelésen vagyok túl ès nem akar enyhülni a hasmenés. Van egy két hónap mikor jól vagyok, de aztán újra minden elő jön. Állandó véres hasmenés vérszegénység, izületi fájdalmak,aranyér, rossz közérzet Orvosommal folyamatosan konzultalok. De mivel semmi sem használ úgy gondolom muszáj valami alternatív gyógymódot találnom. Minden érdekel, kivétel mlm rendszerben vásárolható " fantasztikus" és gyógyulàst igérő termékek nem!

#bélgyulladás #fekély #colitis ulcerosa homeopátia alternatív gyógymód magánklinika
2015. szept. 30. 10:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! A hagyományos gyógyszeres kezeléssel nem igen lehet véglegesen rendbe jönni és a szedett gyógyszerek mellékhatásai is sok kellemetlenséget okozhatnak.A gyógyszerek is gyógyulást igérnek és a legtöbb áldozatot követelő halálokok között szerepelnek a statisztikák szerint a gyógyszermérgezések, arról nem is beszélve, hogy mekkora extra profitok vannak rajtuk.Milyen alternatív gyógymódra gondoltál?A gyógynövényeket próbáltad már? Ha mlm rendszerben találnál megoldást, ami tényleg működik, akkor azt elvetnéd, mert mlm-s?Esetleg próbáltál is már valamilyen mlm-s terméket, ami nem vált be? Jobbulást!
2015. szept. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

"a legtöbb áldozatot követelő halálokok között szerepelnek a statisztikák szerint a gyógyszermérgezések"


Forrás, vagy szokás szerint a s,ggedből szoptad?


"mekkora extra profitok vannak rajtuk"


Mert az alternatívok nem extraprofitálnak, amikor 100 Ft-ot sem érő cukorbogyókat adnak el dobozonként 2000-ért, ugye? Ráadásul nekik még milliárdos fejlesztési és bevizsgálási költségeik sincsenek...

2015. okt. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kis Regina válasza:

Engem is két évig kezeltek az orvosok változó eredménytelenséggel :).

Aztán ennek a cikknek az írója 6 hét alatt meggyógyított. Ennek 15 éve és azóta is gyógyszer nélkül, tünetmentesen élek :). Írj privátban a számáért ha gondolod.

De sok helyen áradoznak róla még a neten, keress rá nyugodtan :)

Csak azért, nehogy valaki azt higgye, hogy az "ügynöke" vagyok :).

Bár szívesen lennék, de teljesen egyedül dolgozik. És a lényeg, 2-3 nap alatt be lehet jutni hozzá :).

[link]

2015. okt. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szia.bal oldali colitisem van 8hónapja.5 hónapja tünetmentes vagyok.nem eszek :borsó,bab,erős,ecetes,laktozos,olajos termékeket,és jól vagyok.
2016. márc. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!