Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Nagyon pattanásos a hátam és...

Nagyon pattanásos a hátam és miteszeres a dekoltázsom. Hormont nem szeretnék szedni, többször voltam bőrgyógyásznál mindenfélét felírt de semmi sem használt, mivel lehetne eltűnteni őket? Már 3-4 éve tart. (L/18)

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Menj el a bőrgyógyászhoz, írasd fel vele a Sotret nevű tablettát. Nem hormonkészítmény, hanem izotretinoin tartalmú. Fél évig kell szedni és a súlyod, amgasságod alapján dönti el, hogy mennyit ill. mekkora adagot kell szedned. Ez 100% hogy használni fog, nekem bevált. Most tartok a 4. hónapnál és semmi pattanásom nincs. 1 ki szokott jönni menzeszkor, és ennyi. Anyukám szedte fél évig és azóta 1 db pattanása sincs. És nem is drága, mert 1 havi adag 2000 Ft. És tuti használ, eddig minden ismerősnek használt.
2010. márc. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

azért a szotret se kutya: [link]


teljesen normális hogy nem akarsz gyógyszert. én egy speciális diétát követtem (perricone dr.-ét, ő egy amerikai bőrgyógyász), ennek az a lényege, hogy sok halat kell enni, és zöldségeket gyümölcsöket. ha beírod a google ba megtalálod. nekem nagyon csúnya volt az arcbőröm és ez helyrehozta. azóta nincsennek pattanásaim, kiegészítésként pedig egy neoplant nevű krémet használtam. csak gyógynövényekből van. semmi mesterséges anyag vagy színezék nincs benne. én ezeket ajánlom.

2010. márc. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
17:30as vagyok. gt igen, a sotretnél fel van tűntetve egy jó pár mellékhatás, de ebből az összes ismerősömnek, és nekem is csak annyi vélt valóra, hogy nagyon kiszárad az arcbőröm és aszám. de ezt meg lehet oldani testápolóval és ajakápolóval.:)
2010. márc. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!