Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Lehetséges hogy akupunktura...

Lehetséges hogy akupunktura után rosszul vagyok?

Figyelt kérdés
Ma voltam de olyan tompa erőtlen vagyok.Szédülök.Most kaptam a fülbe is tűket.
2015. okt. 9. 10:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez lehetséges. Én is tapasztaltam amikor jártam. Idővel enyhült de kicsit mindig tompább, nyugisabb voltam utána.
2015. okt. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kivettem a tűket a fülemből.Köszi a választ.
2015. okt. 9. 11:27
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Mi az hogy.

Én már előtte is rosszul lennék.

Egyébként is áltudomány.

2015. okt. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem nevezném áltudománynak azt, ami régebbre nyúlik vissza mint a gyógyszermaffia. 8 hónapig tartó migrén rohamokkal nem tudott az orvos társadalom mit kezdeni, 2 hét akkupunktúra rendbe hozta, azóta sem (4 éve) jött vissza. De tudnék rengeteg példát írni az ismerőseim közül, csak fölösleges lenne. Addig örüljön minden szerencsés egészséges ember amíg nem kell ilyesmivel foglalkoznia. Sajnos nem minden betegség múlik el 1 hét kezeléssel. Néha az ember bármit megtenne, kipróbálna csak gyógyuljon meg.
2015. okt. 10. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igy igaz utolsó vàlaszoló én is mindent kiprobàlok a gyógyulásom érdekébe.
2015. okt. 10. 09:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Kezdetben felerősíti a tüneteket Igen
2015. okt. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 homo ludensz ***** válasza:

Igazából azok a kínai gyógyászok tudnának erre megnyugtató választ adni akiknek az ősei ötezer éve használták és apáról fiúra szállt a tudomány.

Biztosan akik nálunk is eltanulták valakitől és tudják hogy mit hova és hogyan szúrják be a tűket értik a dolgukat de még kell egy kis idő hogy tapasztalatokat gyűjtsenek és azt megosszák a pácienssel.

2015. okt. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!