Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Elmesélnétek milyen a "belső...

Elmesélnétek milyen a "belső utazás"?

Figyelt kérdés
Kinek miben segített?
2010. márc. 15. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen belső utazás?
2010. márc. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Brandon Bays féle belső utazás...
2010. márc. 17. 09:31
 3/11 anonim válasza:
0%
a dugásra gondolsz? XD azt nemnagyon lehet elmesélni probáld ki és megtudod xD
2010. márc. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Fogsz egy dekket, behéderezel azt trippelsz oda ahova akrsz. Hágrönny.
2010. márc. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Kösz a felesleges hozzászólásokat!
2010. márc. 20. 09:36
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Szia. a kisfiamnál egy kineziológus csinálta volna...másfél óráig volt ott, fizettem 5000ft-ot és nem lettem okosabb...keress valami jó parapszichológust és akkor nem koppansz akkorát, mint én:(
2010. márc. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi. Végre egy normális válasz! :)
2010. márc. 21. 21:05
 8/11 anonim ***** válasza:

[link]

itt leírja :D

2010. aug. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Én tegnap "utaztam". A könyvet kiolvastam, és utána csináltam CD alapján. Nagyon jó volt. Még most is a hatása alatt vagyok. Csak ajánlani tudom!
2010. nov. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%

Több mint 500 meditációt csináltam már, ezért ha bármilyen fizikai tünetem van utazom a belső világomba. Jártam meditációs csoportba, van rengeteg vezetett meditációm és most már másoknak is vezetem a belső utazást.


A belső utazás során a múlt eseményeibe lépek be. Tisztán és mélyen megélem az ott levő érzéseket, megengedem, hogy a történtek megváltoztassanak, kimondom azokat a dolgokat, amiket a múltban nem tudtam, egészen addig amíg a helyét kitölti a megbocsátás és a szeretet.


Ezért egészséges vagyok, orvos nagyon régen nem látott :-)


Még nagyobbnak tartom az eredményeket, amiket a társas kapcsolataimban hozott. Toleránsabb vagyok, nyitottabb, nyugodtabb, jól kezelem a stresszt, feldolgozom a félelmeimet.

2012. júl. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!