Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Brandon Bays: Belső Utazás...

Brandon Bays: Belső Utazás című könyve alapján gyógyult már meg valaki? Tapasztalaok?

Figyelt kérdés
Vertikális myomám van ami növekszik. Az orvosom szerint lelki oka is lehet. Ezt a könyvet ajánlotta. Minden vélemény érdekel!
2010. jan. 13. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem semmi, hogy orvos ilyet ajánl! Nekem nagyon tetszett a könyv, de öngyógyításra nem próbáltam. Lelkileg viszont gyógyultam tőle. Mindenképpen olvasd el! És kíváncsian várom mások hozzászólását.
2010. jan. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Ezzel máris segítettél ugyanis más problémáim is vannak amiket színtén lelki betegségeimre vezetek vissza. Eddig saját magam próbálkoztam és végülis vannak sikereim de ezt a myomát egyedül nem tudom leküzdeni. Úgyhogy mindenképp elolvasom. Én is kíváncsian várom még a véleményeket.
2010. jan. 13. 21:01
 3/8 anonim ***** válasza:

Én még nem olvastam, de megszerzem.

Amit tudok, hogy az agy teremt, Attól függően, hogy mit gondolunk teremthet egészséget és betegséget is.

Nálam például az agykontroll is működik sokmindenben.

Különös, hogy épp egy orvos javasolta, mert ilyennel ritkán szembesülünk, de végre ilyenről is hallani!

Olvasd el és próbáld ki! Ártani biztosan nem fog.


(Csendesen teszem ehhez hozzá, hogy én még felkeresnék egy FLP-s munkatársat, hogy hozzon össze egy FLP-s orvossal, aki jól ismeri és használja a termékeket a praxisában, megmutatnám a dokinak a leleteimet és a tanácsát kérném.)


Mielőbbi gyógyulást kívánok!

2010. jan. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Neked is nagyon köszönöm. Az az igazság, hogy ő egy nagyon jó orvos szakmailag és emberileg is. És rajtam nem csak nőgyógyászati gondok esetén szokott segíteni. Ő híve a jógának, és a mentális gyógymodoknak is. Én pedig hiszek neki és hallgatok rá mert már bizonyított. A könyvet már megrendeltem. Az FLP nem tudom minek a rövidítése, de folyamatosan iszok Aloe vera gélt mert sajnos még ezer más betegségem is lett a szülést követően. Többek között a májam lett beteg ezért nem vehetek be csak úgy bármit. Tehát komlex betegségeim vannak és ez a myoma már csak hab a tortán. Neked is kívánok minden jót és köszönöm hogy válaszoltál kérdésemre.
2010. jan. 14. 11:50
 5/8 anonim ***** válasza:

FLP=Forever Living Products

Ha iszod a gélt,már sokat tettél magadért. Kérdezz rá az orvosi konzultációra, van a cégnél vagy 3000 doki, egy biztos tud segíteni!

2010. jan. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én az LR-es Aloe gélt iszom de az is nagyon jó. Köszönöm szépen a segítséget!
2010. jan. 15. 13:08
 7/8 anonim ***** válasza:

Légy szíves, tanulmányozd át ezt:


[link]

2011. okt. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Amint lesz időm áttanulmányozom.
2011. okt. 11. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!