Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Van gyakorlati tapasztalatod...

Van gyakorlati tapasztalatod a Sensolite fényterápiáról? Mit gondolsz róla, valóban hatékony? Miben segíthet?

Figyelt kérdés
sensolite

2015. okt. 15. 02:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez olyan mint a bioptron lámpa. Annyi különbséggel, hogy az egész test kezelődik. Eléggé drága mulatság. És igen, valóban hatékony ha elég sokszor mész.


De vannak ettől ezerszer hatékonyabb és olcsóbb gyógymódok...

2015. okt. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
például? Milyen gyógymódokat ísmersz még,amik hatékonyak,olcsóak és izomlazító hatásúak?
2015. okt. 24. 02:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mi a konkrét problémád?
2015. okt. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én két hónapig csináltam, heti három alkalommal, a náthám miatt, illetve reméltem hogy segít a pattanásos bőrömön is. Állítólag a 8-10. alkalom után kellett volna tapasztalnom bármi javulást, de sajnos rám semmi hatást nem gyakorolt. Sem az allergiám, sem a bőröm nem lett jobb, árnyalatnyival sem. Sok pénzbe, és még több elpazarolt időbe került, szóval összességében nekem nagyon nagy csalódás.
2016. nov. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!