Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mégis mi a baj a homeopátiával?

Mégis mi a baj a homeopátiával?

Figyelt kérdés

Aki képes eladni a csapvizet jó pénzért azelőtt le a kalappal, aki megveszi pedig szerintem megérdemli, ha ennyi esze van...


Azért ebben a kategóriában kérdezem, mivel reményekedem benne hogy itt nem találkozom homeopátiahívőkkel.


2015. nov. 9. 17:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem igazán etikus dolog ez.
2015. nov. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Ez igaz...


Cigarettával akkor mi a helyzet, ami nem hogy hatástalan, egyenesen káros? Vagy ha kötelező lenne ráírni a homeopátiás dobozra hogy nem bizonyítható a hatékonyság, akkor etikus lenne?

2015. nov. 9. 17:58
 3/10 fersk ***** válasza:
100%
Rossz a példád! A dohányosnak senki sem állítja, hogy a dohányzás a hasznára válna, a homeopátia viszont ebből él, akadályozva esetleg a tényleges gyógykezelés időben való elkezdését.
2015. nov. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, amikor felmész egy homeopátiás cuccokat áruló oldalra, akkor találhatsz 20.00-ért olyan vitamint amibe 4800 féle gyógynövény van ami nanotechnológiával lett belerakva. Emlékező vizet 0.5l 10.000-ért, aminek át tudod programozni a DNS-ért és ehhez hasonló marhaságokat.


Ami pedig a teteje az egésznek, hogy sokszor úgy reklámozzák, hogy egy súlyos betegeknek (rák, aids, SM, stb.) segíthet. Ezek a betegek pedig az utolsó szalmaszálban is megkapaszkodnak. Tudom, mert személyesen is láttam olyat, hogy ilyen betegségekkel küzdő, teljesen józan gondolkodású emberek megpróbálják hogy hátha. Természetesen súlyos összegekért cserébe.


Ha elmész venni egy doboz cigit minimum 10 táblával találkozol, hogy a cigi káros, a dobozon is vagy 5 helyen fel van tüntetve + egy kép éppen egy dohányos tüdőről, gégerákosról, stb.

2015. nov. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 homo ludensz ***** válasza:
0%

Még nem próbáltam a homeopátiát csak ismerem a mechanizmust amivel működik az evvel gyógyítók szerint.

A vízről már van némi tapasztalatom s tudom hogy programozható még akkor is ha elsőre hülyeségnek tűnik. Bárkinek adok ingyen és bérmentve akár kóstolásra vagy kipróbálásra egy üveggel.

2015. nov. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Salamon Bálint ***** válasza:
100%
Programozó vagyok és már ittam vizet. Kösz, nem kellesz ehhez.
2015. dec. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 homo ludensz ***** válasza:
Gondolom hogy te PC.-t vagy hasonló programokat írsz. Az szép hivatás és hasznos is. Maradj meg ennél ha javasolhatom mert ott lesz sikerélményed. Tudod az alternatív gyógyászat s így a homeopátia is a másik oldalon van.
2015. dec. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Salamon Bálint ***** válasza:
Elhiheted; a víz semennyire nem programozható.
2015. dec. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 homo ludensz ***** válasza:

Kedves Bálint. Szeretek mindent megtapasztalni és esetleg leírni és bizony hülyeségeket én le nem írnák.

Próbálkoztam piramistechnikával és elég szép élménnyel fogyasztották a vizet a hozzánk betévedők.

Később jött egy úriember hogy nagy kereslet van a víztisztítóra amit ő árul. Mindent kipróbálok és nem élből elutasítok. Engedtünk egy pohár csapvizet majd ő is megtöltött egy poharat a tisztított vízzel és egy harmadikba meg tettünk az általam nem piramistechnikával de az évek óta bevált és használt módszerrel előállított vízből. Mondom tessenek megízlelni én nem mondom hogy melyik ez vagy az. Maga a vízszűrővel házaló üzletkötőnek is láss csodát az én általam "megbűvölt" víz ízlett. Több család összejött tehát vegyes volt a felállás de mégsem tündökölt a filterekből meg egyebekből kialakított vízszűrő berendezés ezért elhúzott az ember.(talán a számolatlanul belevitt klórt kiszűri a készülék).

2015. dec. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Homo ludensz, bocsánat de miről beszélsz?


Mitől lesz jó a vized?

2015. dec. 10. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!