Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Csalán tea + fáradtság. Mi az...

Csalán tea + fáradtság. Mi az oka?

Figyelt kérdés

Járt már így valaki?El kezdtem fogyasztani a csalán teát (körömvirág+cickafarkfű keveréket). En ugy gondolom főleg csalántól, de nagyon jól lettem. Az addig szinte álladósult fáradságomból, lustaságomból kijöttem és pörögtem. Mindenhez volt kedvem, dolgoztam tanultam. Volt energiám meg kedvem. Aztán eltelt két hét tovább iszom ua. mennyiséget és tök fáradt vok. Majd elalszok.

Vkinek volt hasonló tapasztalat?Hogyan oldotta meg?

Olvaslm h csalán vizhajto is. De fura h masok felevig iszaka teat nincs ilyen tapasztalat. Olvasom tán káliuomot kiviszi szervezetből. Mást is? mg-t is? Mit csináljak hogy visszajöjjön a kezdeti pörgés feeling?köszi



2015. nov. 18. 19:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Bár már régi a kérdés, de hátha másnak hasznos lehet. Amennyire én tudom a fáradtságot okozhatja egyrészt az, hogy kálium hiányod lett a vízhajtó hatás miatt; másrészt a csalán csökkenti a vérnyomást is, ami szintén fáradtsághoz vezethet.
2019. máj. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!