Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Nem mentem bele a mandula...

Driver14 kérdése:

Nem mentem bele a mandula műtétbe. Nem fogják emiatt megbüntetni anyut? Hazajöttem a kórházból. F

Figyelt kérdés

Nincs begyulladva de évente 2x kb beszokott. Az orvos halálra rémített minket, ezért belementünk a műtétbe. De az igazság az hogy az orvos már, aki megműtött volna ő is megmondta hogy nincs begyulladva és most nem lát semmit. Na most anyám ragaszkodott a műtéthez és alá is írta a papírt.


Én vkiszont uténa olvastam, sőt felhívtam egy természet gyógyászt is még tegnap és beszélgettem vele és rájöttem hogy sokkal több kárt okozna a műtét mint hasznot. Inkáb a C vitamin szedését választom!


Anyámat nem érdekelte, tegnap bevitt a kórházba, belémraktak egy tűt. Viszont ma reggel én “elmentem wc” re és akkor elszöktem. Simán kisétáltam. Sima ruhában, a tűt most szedtem nemrég ki, mert eddig féltem, de semmi bajom nem volt és nem is vérzik!


Szerintetek ettől megbüntetik anyut? Ugye nem? Mert csak anyu van nekem, apukám meghalt amikor pici voltam, és nem akarom hogy baj legye neki ebből.


mamár 10x hívott de nem merem felvenni.


2015. dec. 11. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha 18 év alatti vagy és papírok nélkül, csak úgy leléptél a kórházból, akkor a kórháznak hivatalból körözést kell kiadnia rád a rendőrségen. Nem vicc.

Nem fognak megbüntetni, de nem vagy normális, hogy szó nélkül megléptél....

2015. dec. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
akkor lehet azért hívott anyukám? najó akkor visszahívom. :S mégis mit tehettem volna? nem akartam műtétet és itt írták már hogy ha nem akarom akkor lehet lefognak és kényszerítenek.
2015. dec. 11. 13:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Miután gyerek vagy, így anyukád dönt a sorsodról. Viszont leülhetnél vele is normálisan megbeszélni a dolgot.

Egyébként sebészeten dolgozom. A világon semmi bajod nem lesz attól ha kiveszik a mandulád. A természetgyógyászok sok mindenhez értenek, de hajlamosak az agymosásra is.

2015. dec. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
erőszakkal nem raknak beléd semmilyen tűt, szóval már itt elbukott a kérdés...
2015. dec. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem erőszakkal rakták belém. azt még megengedtem. amúgy utolsó elötti. NEM fogom megengedni hogy kivegyék a mandulámat. Még akkor sem ha gyerek vagyok. Látod, hiába " dönt" a sorsomról lol ;P akkor sem tudták megcsinálni. egyébként igen, ott bukott el a dolog hogy eleve odamentem vele a kórházba. hülyeség volt. amúgy felhívtam és mondta hogy már keresnek mindenhól, de mondtam itthon vagyok és akkor levágta, majd visszahívott és mondta hogy ok akkor este jön haza ekkor és ekkor vásároljak ezt meg azt. nah ennyi.
2015. dec. 11. 13:48
 6/7 anonim ***** válasza:

nem értem miért parázol egy mandulaműtét miatt

nekem 2 és 4 évesen vették ki az orr majd a torokmandulámat, mégis itt vagyok makk egészségesen, ősz elején szokott lenni egy kis enyhe megfázásom és ennyi, nem olyan borzasztó az

2015. dec. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem parázom. egyszerüen nem engedem kiszedetni. ennyi. amúgy anyu itthon lesz 8 ra. aztmondta minden rendben mert megkérdeztem hogy nem e fog emiatt bajba kerülni. am nagyon aggódott h hova tüntem.
2015. dec. 11. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!