Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit tegyek, eléggé megbetegedt...

Mit tegyek, eléggé megbetegedtem?!

Figyelt kérdés
Pár napja Iszonyatosan fáj a torkom meg a mandulám,nyelni és beszélni is alig tudok.Garatcsorgásom is van tudom,hogy undorító,de ha kinyitom a számat látszik,hogy tiszta takony(bocsánat a kifejezésért) a torkom,de ilyen sárga és sűrű.4 éve visszatérő arcüreggyulladásom is van,de most ráment a fülemre is,mert alig hallok.A fejem is nagyon fáj és gyenge is vagyok.Orvoshoz nem tudok menni,majd csak csütörtökön,mert TZ-k sokasága vár rám és nem szeretném kihagyni őket.Alig tudok így meg tanulni,annyira gyenge vagyok.Gyógyszereket,házi praktikákat is próbáltam,de nem segít.Mit csináljak? 15/l

2014. márc. 25. 17:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja,és teljesen el van dugulva az orrom is és köhögök. :/
2014. márc. 25. 17:53
 2/6 anonim ***** válasza:
Uhh:Sfokhagymás tea mézzel esetleg? Meg hát próbáld lekötni magad, hogy ne a "kakáulvagy"-ra figyelj
2014. márc. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz. A témazárókat majd pótolod. (Nem hiszem, hogy olyan sok témazárót kéne kihagyni egy darab látogatás miatt a háziorvosnál.) Antibiotikumos kezeléssel pár nap alatt elmúlhat a problémád, teljesen fölöslegesen kínzod magad.
2014. márc. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most hogy vagy? Elmentél dokihoz, vagy suliba?
2014. márc. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ugyanolyan rosszul,sőt..belázasodtam!Ma elmentem a suliba lázasan,feleltem ,témazárót írtam,borzalmas volt...holbap megyünk orvoshoz.
2014. márc. 26. 18:38
 6/6 Imola Ágnes ***** válasza:
Ipari mennyiségű C vitamin, graepfuitmag csepp, és napi 3 csésze zsályatea, sok mézzel. Jobbulást.
2014. márc. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!