Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Veseelégtelenség mirigyterápiá...

Veseelégtelenség mirigyterápiás gyógyításánál melyik részét kell "nyersen" megenni a marhákból (tehénből) származó vesének?

Figyelt kérdés
Árulnak az Amazonnál is nyers veseszövetet kapszulázva (Raw Kidney) és kipróbáltam egy dobozzal és mind pszichikailag mind vérkép szerint sokat javult tőle az állapotom. Ezt szeretném megismételni itthon hentesnél is kapható "anyagokból" olcsóbban.

2015. dec. 13. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Édesmindegy, ez is csak olyan mint a többi csodaszer, placebohatása van legfeljebb. Csak higgy benne erősen, hogy kisebb marhából van mint te :)
2015. dec. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elgondolkodtató az a tény, hogy az izotópos tesztvizsgálatokon a mirigykezelésekre használt állati eredetű mirigyekből származó nyersanyag az emberben is a megfelelő helyre épült be. Úgyhogy köszönöm a válaszodat és nem tudtam komolyan venni. Cikk erről annak, akit érdekel: [link]
2015. dec. 14. 01:49
 3/4 anonim ***** válasza:
51%
Author unknown, nulla forrás, nulla tudományos teszt, de persze ott figyel rögtön a "vedd meg a dvd-t 19.95 dollárért" link. Ez így nevetségesen kevés lesz értelmes emberek meggyőzéséhez. Sebaj, megszoktam már hogy a magadfajta ostobaságokban hívők nem tudnak értelmes bizonyítékot produkálni.
2015. dec. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Saját és családom tapasztalata az, hogy használnak ezek a cuccok. Csak azt nem próbáltam visszamegy-e a vérkép és enzimek állapota, ha abbahagyom a szedést. Ezt nem lehet ellenőrizni, nem is akarom - talán nem is fogom
2016. jan. 18. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!