Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Krónikus veseelégtelenségben...

Krónikus veseelégtelenségben szenvedők vagy családtagjaik segítségét kérném, hogy esetleg vannak-e tapasztalataik a KETOSTERIL filmtabletta szedésével kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Illetve bármilyen jellegű jó tanácsnak, tapasztalatnak örülnénk a betegséggel kapcsolatban (diéta, kezelés, alternatív gyógyászat stb.)!

2015. márc. 2. 11:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Én sajnos régóta vesebeteg vagyok, szedtem is egy jó ideig a Ketosterilt.

A vesebetegek gyakran étvágytalanok, és a diétájuk miatt sokszor kevés fehérjét ehetnek, hogy a nitrogénbevitel alacsony legyen, mert az a vesét megterheli.

A Ketosteril egy fehérjepótló szer, nitrogén nélkül, így kíméli a vesét, ezért szokták adni.

Én 3x5 tablettát szedtem és nem volt semmi panaszom, nem volt semmilyen mellékhatása.


Ha van konkrét kérdésed. írj privátban és szívesen válaszolok. Minden jót!

2015. márc. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!