Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Férges vagyok mit tehetek...

Férges vagyok mit tehetek házilag? SoS

Figyelt kérdés
Már jó ideje férges vagyok, de csak most fogtam föl mi is ez... Nagyon zavaró érzem ahogy bennem mocorognak, de általában csak ürítés után de akkor százával. Szüleimnek nem merek szólni 13/f

2015. dec. 25. 00:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt javaslom ne házi módszerekkel próbálkozz, hanem menjetek el az orvoshoz, aki felírja a megfelelő gyógyszert. Nincs ebben semmi szégyellnivaló.
2015. dec. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nagyon muszáj otthon, akkor fokhagyma. vágd fel darabokra, de ne zúzd össze, és nyeld le. Égni fog a gyomrod, de viszonylag hatékony. Ha tudsz szerezni gilisztaűző varádicsot, akkor abból napi egyszer egy két decis csészével. Többet semmiképp, mert a mellékhatásokat nem hiszem hogy kipróbálnád. A fokhagymát lehet naponta többször is, de ha ég a gyomrod, akkor az aznapi adagot érdemes kihagyni a továbbiakban. Ha nem hajtja ki, akkor viszont orvos. Gondolom nem akarsz meghalni. Főleg nem ilyen csúnyán.
2015. dec. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Orvos! Ez nem játék! És addig is, ahogy az előző válaszoló tanácsolta: fokhagyma.
2015. dec. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vermox tablettát lehet kapni asszem vény nélkül a patikában, de a fokhagyma is megteszi, mint házi megoldás. Máskor ne zabálj össze minden nyers szart kisfiam!
2016. jan. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!