Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mikor gyógyul meg? (vagy...

Mikor gyógyul meg? (vagy egyáltalán meggyógyul? )

Figyelt kérdés
Kb egy hónapja deszkát törtem ököllel, nem az első alkalom, és eddig ez sikerült, de most keményebbnek néztem a deszkát és az utolsó pillanatba mégse teljes erővel ütöttem mert "beparáztam" és a szöget is elrontottam, elsőre nem tört el, csak másodjára. De ez épp elég volt ahhoz, hogy egy porc, vagy ilyesmi a középső ujjam bütykén eltörjön. Először bedagadt, de az egy hónap alatt elmúlt de még mindig érzem hogy fáj, és "korcog", szóval még nem merem folytatni se az ütést, se az öklös fekvőt. Minden nap maszírozgatom, egyre-egyre jobb, de még mindig fáj.
2010. márc. 28. 21:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Kend be sportkrémmel, ami zúzódásokra van!!

Számtalan félét lehet kapni, drogériában vagy gyógyszertárban.

Jobbulást Neked!

2010. márc. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amúgy voltál dokinál? Én nem értek hozzá, de ha eddig magától nem múlt el, akkor lehet, hogy nem ártana. Inkább most, minthogy vmi ott rosszul forrjon össze..vagy te tudod.

Viszont ha úgy érzed egyre jobb, akkor bízz benne, és meggyógyul.

2010. ápr. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!