Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Létezik olyan csodaszer...

Létezik olyan csodaszer amitől iszonyú gyorsan meggyógyul a sebem?

Figyelt kérdés
Az arcomon néhány nagyon csúnya elvakart seb van, Neogranormonnal kenegetem, de türelmetlen vagyok, kéne valami ami már másnapra kicsit szebbé teszi. Van ilyen vagy maradjak nyugton és hagyjam magától meggyógyulni? :D
2010. nov. 18. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
C-vitamin a bőr kollagénköpenyét hozza rendbe,a cink ásvány pedig a seb gyógyulásáért felelős.Mindketten gátolják a sebekben elszaporodó szabadgyökök pusztítását.
2010. nov. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
És ne feledjük a mezei élesztőt,ami majd'az összes B-vitamint tartalmazza,vagy a kevésbé illatos sörélesztőt.Ezek is szebbé teszik a bőrt.
2010. nov. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az élesztőt szívesen kipróbálnám, köszönöm a tippet, már csak arra vagyok kíváncsi, hogy hogyan használjam?
2010. nov. 18. 15:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Van, úgy hívják hogy CIA kenőcs, egy seb 10 perc alatt beforr.

De sajnos ezt csak ők használják, boltban nem lehet kapni.

2010. nov. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szent Grálból 1 deci vízzel 4 mp is elég.
2010. nov. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az élesztőt,ha sebgyógyulásról van szó,inkább belsőleg használjuk(pattanásokra helyileg is áldásos,hiszen szárít)Sokan harapják:)de a legjobban felszívódó formája az,ha feloldod vízben és megiszod.
2010. nov. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!