Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Az OROSZ INFORMÁCIÓS GYÓGYÁSZA...

Az OROSZ INFORMÁCIÓS GYÓGYÁSZAT módszereit próbálta valaki? Működik?

Figyelt kérdés
Olyan hihetetlen, hogy ki tud nőni egy elvesztett szerv, még ha látnám, se hinném el...

2016. febr. 14. 04:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Link róla?

.

Egyes állatfajoknál működik, ám ez nem jelenti, hogy az embereknél is fog.

Valami (ál)tudós csoport a 15 perc hírnévre hajt.

2016. febr. 14. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egy könyv jelent meg róla azonos címmel, - azt olvasom...

...csak a szerv-kinövesztésen akadtam fenn. A Youtube-on is keresgéltem róla, de ott fura dolgok jöttek be...

2016. febr. 15. 19:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a baj a ma emberével, hogy hajlamos csípőből tagadni dolgokat(itt most nem a hozzászólóra gondolok).

Egyetlen dolog szabhat gátat egy ilyen teremtésnek: ha nem tudjuk elképzelni. Ha eleve kizárjuk a lehetőségét. Attól, mert nem gyakran látni ilyet, az ember KÉPES erre. És Te jó ég, mi minden másra is!

2016. febr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 homo ludensz ***** válasza:
Még nem találkoztam így vele de a jelgyógyászatot ismerem és tudom hogy működik.
2016. febr. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!