Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ha a csalán gyökeréből szeretn...

Ha a csalán gyökeréből szeretnék főzetet készíteni, akkor csak a főgyökeret kell felhasználni vagy a vékony kis mellékgyökereket is?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 2. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ugy tudom a csalán leveléből szoktak teát készíteni.
2010. ápr. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A csalán gyökeréből is lehet készíteni főzetet, persze nem megini szeretném, hanem a hajamra lesz. Csak azt nem tudom, hogy az egész gyökérzetet főzzem meg, vagy csak a főgyökeret?
2010. ápr. 2. 10:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Én pont ma csináltam de én csak a főgyökérből. Elvagdostab kis darabokra és tettem rá gyümölcspálinkát (38-40%) ezt egy lezárható üvegbe tettem. Min 14 napig kell tárolni kb. 20°-os heéyen aztán lekell szűrni és azzal lehet a hajat dörzsölgetni. Ez állítólag sokkal hatásosabb mintha csak teát csinálsz :)
2010. jún. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen :)
2010. jún. 22. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!