Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Milyen gyógynövényekkel lehet...

Milyen gyógynövényekkel lehet kezelni egy csúnya szájfertőzést?

Figyelt kérdés

Nagyon régen kihúzták a fogamat, de begyulladt és elfertőződött. A dolog már legalább 10 éve történt, de azóta sem javult, a mai napig megfájdul éjszakánként és semmilyen gyógyszer nem mulasztja el a fájdalmat, sőt inkább erősíti. A fogorvosok sem tudnak vele mit kezdeni, mert a röntgen szerint nem maradt benne semmi és bármilyen gyógyszert felírnak, semmi nem használ.

A gyógyszerek nálam valamiért nem válnak be, viszont a gyógynövények mindig segítenek.

Ismertek olyan gyógynövényeket, amivel kezelhetném ezt a szájfertőzést?



2016. márc. 20. 09:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
10 éve fertőzött és gyulladt és nem mentél még szájsebészhez ill belgyógyászhoz vele??
2016. márc. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Persze, hogy mentem. Ők se tudtak segíteni, semmilyen gyógyszer nem hat. Ha meg nem látnak rá okot, nem fogják a semmiért felnyitni.
2016. márc. 20. 12:40
 3/16 anonim ***** válasza:

10 éves gyulladás és fertőzés elég ok

keress egy normális orvost!

2016. márc. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, 10 év alatt már eleget keresgéltem. Azért írtam ki a kérdést, mert nem akarok tovább szarakodni az orvosokkal. Ha ők nem segítenek, majd én rendbehozom a dolgot, nem ez lesz az első.
2016. márc. 20. 13:04
 5/16 anonim ***** válasza:
próbáld ki a corsodylt, ha nem akarsz normális orvost keresni
2016. márc. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Eddig azzal kezeltem. Az elején néha el tudta egy picit zsibbasztani 1-2 percre, de most már annyit ér, mintha csak sima víz lenne. A Glycosept és a szájvizek se hatnak.
2016. márc. 20. 15:43
 7/16 anonim ***** válasza:
és milyen gyulladáscsökkentőt kaptál rá?
2016. márc. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Dalacin, Augmentin, de szedtem rá Cataflam-ot és Sumetrolimot is.
2016. márc. 20. 18:06
 9/16 A kérdező kommentje:
Elkezdtem kamillával kezelni és már jobb, szóval azt hiszem, meg fog oldódni a probléma.
2016. márc. 21. 08:25
 10/16 anonim ***** válasza:
Teafaolajos öblögetés, 15 csepp egy pohár vízbe. Utálni fogod az ízét, de a gombás-bacis fertőzésekre kiváló. (A hiedelmekkel ellentétben belsőleg is lehet alkalmazni, de vigyázz, 100% tisztaságút vegyél!) Aztán jó még a nyers fokhagyma vagy hagyma rágcsálása, valamint a diólevél-tinktúra is. A legjobb, ha váltogatod ezeket. És persze a kamillatea is jó, az is gyulladáscsökkentő.
2016. márc. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!