Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mitől lehet hogy a fejem...

Mitől lehet hogy a fejem tetején időnkent érzek valamit? Nem tudom mit pontosan mert nem fáj nem nyom de van. Kicsit bepanikoltam.

Figyelt kérdés

Mert azt hiszem mar h ezen nem lehet segiteni... Vagy h en képzelem oda... Honnan tudjam h ez helyre hozhato e vagy tul dramatizalom?

Volt Mar Masnak is ilyenje??

Köszönöm A válaszokat


2016. ápr. 2. 00:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi az a "valami"?

Lehet frontérzékenység, vérnyomás gond ( bár az inkább tarkó - homlok), keringési gond, de simán "csak" egy csomó pszichés probléma ( pánikbetegség, szorongás, fóbiás gondok...) pszichoszomatikus tünete, de lehet csak egy sima huzat okozta megfázás is.

Ne pánikolj!


Két tanács:

- Ne kezdj el utána kutakodni a neten! Én évekig követtem el ezt a hibát, és gyakorlatilag negyed évente új halálos betegséget diagnosztizáltam magamon, ami megmérgezte napjaimat, és aztán mindig kiderült, hogy bagatell, néhány nap alatt gyógyítható gond okozta.

Aztán elbeszélgettem egy dokival, és meggyőzött: a laikusokat nagyon félre tudják vezetni a neten található "orvosi okosságok". Lehet, hogy egy tünet utal valamire, de ahhoz orvosnak kell lenni, hogy azt az összes többi tünettel együtt, komplex egészében tudd helyesen értelmezni. Egy vérvétel eltérő eredménye számtalan dologra utalhat - de hogy mi a valós ok, azt csak az tudja megmondani, aki összefüggésében látja az összes eredményt.

- A második az elsőből fakad: keress fel egy orvost!

2016. ápr. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen!
2016. ápr. 2. 10:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Vedd már le azt a sapkát!

Egyeseknek már úgy hozzánőtt a fejéhez, hogy észre sem veszik, hogy fent van.

2016. ápr. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!