Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ma délelőtt teljesen bepánikol...

Ma délelőtt teljesen bepánikoltam, azt hittem elájulok, alig bírtam menni féltem még most sem vagyok teljesen jól mit tegyek?

Figyelt kérdés

2016. márc. 9. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Röviden: nyugodj meg

Mondjuk igyál egy teát, vagy amit te szoktál, hogy megnyugodj egy kicsit

Nem lesz semmi baj!

2016. márc. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ezt egy orvosnak kéne elmondanod az előzményekkel együtt,

hogy mit csináltál aznap reggel óta, sőt előző este.

Nekem például volt már ehhez hasonló parám, amikor másnaposan kávéztam. Pedig csak két három sört ittam viszont keveset aludtam, és már a harmadik kávét ittam délre.

egy keveset ettem is, de olyan pánik valami jött rám, mintha fel akarnék robbanni. Nem ideges voltam, hanem egyszerűen csak elkezdtem kimelegedni, és hiába vetkőztem

pólóra a novemberi hidegben, nem múlt el.

aztán amikor elindultam a közeli kórház felé, hogy hú vazmeg itt valami nincs rendben, akkor jobban lettem valamivel mire odaértem. Vártam a padon, hogy ha rosszabb lesz bemegyek, de aztán ittam egy felest, az lehozott róla.

Nem mintha alkesz lnnék, de érted, valami nyugtató kellett, mert mint utólag kiderült, koffeinmérgezést kaptam. Szóval csínján a kávéval is, mert nem olyan kis ártalmatlan, mint sokan hiszik.

Ha az első nem segít, ne igyál többet,, mert az sem fog, max úgy jársz, mint én.

Nekem is valami ilyesmi volt, mint neked, de lehet neked csak lement kicsit a cukrod vagy fene tudja.

ezt orvostól kérdezd.

Nekem olyan volt, hogy hú vazeg most le kell ülnöm, mert úgy kimelegedtem, mintha fel akarnék robbanni ugyanakkor mintha el is ájulnék egyszerre.

2016. márc. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

ja azt még hozzátenném az előző mondatomhoz, hogy

szóval egyszerre éreztem azt, hogy annyira túlmelegedek, hogy fel fogok robbanni, de közben meg el is ájulok mindjárt és le kell ülnöm, de közben meg késztetést éreztem, hogy felálljak és sétáljak. kemény mi?

para a hatványon

2016. márc. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!