Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Az agyi teljesítőképességünk...

Illatosítotthegyilev kérdése:

Az agyi teljesítőképességünk javítása Ginkgo Bilobával és egy érdekes módszerrel?

Figyelt kérdés

[link]


Mi a véleményetek erről a módszerről és az írásról?



2016. ápr. 18. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Ha okosodni akarsz akkor rögtön kezdheted azzal hogy nem dőlsz be mindenféle csodaszernek.
2016. ápr. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ennyi idő alatt végig sem lehet olvasni az írást gratulálok, hogy olvasás nélkül okoskodsz.

Olvasd végig az írást okostojás és utána tények mentén próbálj meg a módszer ellen érvelni!

2016. ápr. 18. 17:02
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
én kipróbáltam. okosabb lettem, többet nem dőlök be.
2016. ápr. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Te véletlen nem a zacskóból való szipuzást próbáltad ki? Mert az mindent megmagyarázna...
2016. ápr. 18. 17:10
 5/9 Salx Narval ***** válasza:
100%
Hát, mit mondjak?, nem egyszerű eset a srác.:D Az odáig rendben van, hogy egy adott gyógynövény segít, vagy éppenséggel hatástalan a panaszainkra de az már durva, hogy a számunkra hatástalannak bizonyult növény attól válik hatásossá ha morcosan nézünk.:D Rossz szándékot nem sejtek az írás mögött, ezért csak egy ártalmatlan füllentésnek tartom. Mégis kinek jutna eszébe egy hatástalan gyógynövénnyel tovább kísérletezgetni főleg grimaszolással.:D
2016. ápr. 22. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy érdemben reagáltál a bejegyzésre!


„Mégis kinek jutna eszébe egy hatástalan gyógynövénnyel tovább kísérletezgetni főleg grimaszolással.:D”


Nyilván nem magamtól vagyok ilyen okos, hogy megfogalmazódjon bennem ez az alábbi gondolat: „A rendes használata a Ginkgo Bilobának rengeteg embernek nem segít NA NÉZZÜK CSAK! hogy tudnák egy jobb hasznosítási módot találni…”

Én erre a módszerre teljesen véletlen jöttem rá volt egy doboz Ginkgo Bilobám amit kipróbáltam és ugye nem érzékeltem semmi javulást de azért el kellett használni ...(azt írják a dobozra amúgy is hogy hónapok eltehetnek míg elérjük a kívánt hatást) Őszintén már nem is emlékszem, hogy hogyan jöttem rá annyira régen volt és ugye nem is tudatosan törekedtem erre egyszer csak észre vettem, hogy ha összeszorítom a szemöldökömet akkor valamivel összeszedtebbnek érzem magam…


„de az már durva, hogy a számunkra hatástalannak bizonyult növény attól válik hatásossá ha morcosan nézünk.:D „


Nyilván ha annyira szeretnénk leegyszerűsíteni a kérdést hogy „hülyén hangzik-e ez a módszer vagy sem?” akkor vitán felül áll, hogy neked van igazad ez elképesztően hülyén hangzik…


De ha ennek a módszernek hatásmechanizmusába mélyebbre ásunk és megpróbáljuk megérteni levezetni a fiziológiai kölcsönhatásait akkor ez már nem lesz egy annyira elképzelhetetlen és felfoghatatlan elképzelés. Hogy ha egy olyan mozdulatot ingert hozol létre ami egy extra cselekvés lásd „összeszorítód a szemöldökeidet” akkor arra testen belül az valamilyen válasz reakciót fog kiváltani de ennek a levezetésébe hogy pontosan mit és hogyan nem nagyon tudok szeretnék belemenni mert a tudásom nagyon korlátozott annak tekintetébe hogy ezt letudjam vezetni. (csak halvány tippelgetésig jutok a blog bejegyzésbe el lehet olvasni a „a homlok mögött elhelyezkedő prefrontális területet.” )

Én csak az érzem és tudom , hogy több éve és több százszor alkalmazva ezt a módszert ez nekem hatékonyabban oda juttatja a Ginkgo Bilobát az agyba és egyből érzem az erős befokuszáltságot és ezt a gyakorlatba is bizonyítani tudom, hogy az agyi készségeim nagyon feljavulnak és hatékonyan stimulálva vannak ezzel a módszerrel…

2016. ápr. 22. 10:30
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Általában a buta emberek dőlnek be az ilyen "mindenre jó, okosító, szuper csodaszereknek", így maga a kérdés is önmagában egy hatalmas paradoxon, mert az okosító csodaszert akar vásárolni az csak hülye lehet.
2016. ápr. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Adok neked egy jó tanácsot az életre mégpedig azt, hogy ezt az idézetet próbáld meg értelmezni és gyakorlatba ültetni.: „Mielőtt megszólalsz, gondold végig, hogy a mondanivalód értékesebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele!”

Köszönettel: Az emberiség nevében

2016. ápr. 22. 15:06
 9/9 Salx Narval ***** válasza:
100%
A glinkgo nem csodaszer, az "okosító" kifejezés valószínűleg egy szerencsétlenre sikeredett reklámfogás eredménye. Az, hogy hatásos e nem vitatható nyilván sokaknál igen, másoknál kevésbé, vagy nem és bizony akár káros is lehet. Gyógyító ereje főleg abban nyilvánul meg, hogy vérhígító és értágító hatása van, természetesen más tulajdonságokkal is rendelkezik de ezek a legfontosabbak. Én pl azért nem ihatom, ehetem mert vérhígító, értágító gyógyszert szedek és a két szer együttes hatása kritikus szintre viheti a vérzékenységet. Ha majd gyógyszert készítenek belőle és ismert lesz a pontos adagolása valószínűleg lecserélhetem erre a mostani gyógyszereimet. Sajnos a betegségem nem teszi lehetővé az önkényes tesztelést. Kedves kérdező ha neked ez a módszer segít ám legyen, csináld így. Én simán el tudom képzelni, hogy hatásosan befolyásolhatja a vérkeringés javulását egyes embereknél hiszen tágítja, rugalmassá teszi az érfalakat és hígítja a vért, ez által a leszűkült hajszálerekbe is eljut, ahová a sűrűbb vér már nem (javulhat a látás, hallás, memória, végtagrenyheség). A kérdés az, hogy nyerhető e belőle jobb szer mint a mostaniak, főleg káros mellékhatások tekintetében. Fontos, hogy milyen mértékben tudják kivonni a levélből és a magból az allergén glikgosavat úgy, hogy ne sérüljön a hasznos hatóanyag, sajna az nem elég ha ezt állítja a gyártó ezt igazolni is kellene.
2016. ápr. 23. 04:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!