Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Nem rég volt a lábamon egy...

Nem rég volt a lábamon egy szemölcs. Mikor megtudtam, hogy hogy kezelik őket, igen csak beparáztam, és elkeseredésemben, egy igen érdekes módszerhez fodultam! Lehet, hogy hülyeség, de elkezdtem csipesszel vagdosni a szemöcsöt. (? )

Figyelt kérdés

Mindig úgy, hogy ne fájjon, mindig csak egy picit lecsippentettem belőle, és ezt kb.2 hétig.Ez után egyszerűen elkezdett eltűnni a szemölcs, és 2.5 hét után úgy eltűnt, hogy most 2év után nyoma sincs...

Az lenne a kérdésem, hogy miért tűnt el a vagdosástól, és mi történt a szemölcsel?


2011. jan. 11. 21:09
 1/6 Béresné Juhász Gabriella ***** válasza:

Egyszerűen kivágtad. DE ez nagyon veszélyes művelet, baj is lehetett volna belőle. Máskor javaslom használj vérehulló fecskefüvet. ( patikában itt-ott kapható tinktúra.) Ebből az a legjobb amit te szedsz le és rögtön rákened a levét a szemölcsre. Egyébként ha hiszed ha nem, még a hó alól is ki tudod kotorni, ha kell. Keress a környezetedben ilyen növényt, és jól jegyezd meg hogy hol van!

Üdv Bejuga

2011. jan. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi:D

De igazából...nem is napn vérzett, mikor vagdostam...csak egyszer csak elkezdett zsugorodni, (miután sokat vagdostam xD) és eltűnt....és milyen baj lehetett volna belőle?

2011. jan. 14. 14:14
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Elnézést, ede EKKORA BAROM VAGY TÉNYLEG?


Hamarosan megtanulod, hogy a rák nem egy tengeri élőlény.

2011. jan. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Mivan?

Rák?

wtf?

2011. febr. 1. 19:18
 5/6 anonim válasza:
hát nekem is volt, de magától eltűnt.. elég butuska voltál tényleg..
2011. febr. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha vagdosod, nagyobb az esélye a továbbfertőződésre. Ált. 2 év után maguktól elmúlnak a szemölcsök. Persze nem mindenkinél, én már 5 éve küzdök szemölcsökkel.
2012. okt. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!