Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Flexa-plus tapasztalatok?...

Flexa-plus tapasztalatok? Tényleg elmulasztja az izületi fájdalmakat?

Figyelt kérdés
[link]

2016. ápr. 26. 16:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem valószínű, az a Réthy László, akinek van rendelője a honlap szerint, nem létezik. A nevére nincs találat, ilyen ortopéd orvos nincs, de még rendelőt sem talál a gugli.

Kamuzik az egész oldal, egy ordas hazugság buta, hiszékeny emberek átverésére. Valószínűnek tartom, hogy sok ezer forintért kapsz egy marék drazsét, ami jó esetben nem árt, de nem is használ.

2016. ápr. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Találomra még rákerestem a fb-on néhányra a kipróbálók közül is. Negatív az összes :) Nincsenek fent, vagy ha van is valaki azonos névvel, az nem ott lakik, vagy egészen más a fizimiskája. Kamu képek, kamu nevek, kamu tapasztalatok.
2016. ápr. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
2016. ápr. 26. 16:47
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez a Réthy László elég gyakran változtatja a külsejét
2016. ápr. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hol botlottál bele a hirdetésbe amúgy, de jó lenne, ha jeleznéd az oldal gazdájának, vagy valakinek, hogy ez egy szélhámosság. Ha facebook, akkor ott azt hiszem, lehet is.
2016. ápr. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én Lavyl 32 sprayt ajánlok
2016. ápr. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez olyan ordas kamu, mint egy ház.
2016. ápr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Salx Narval ***** válasza:
Ha rákeresel a Flexa-plusra, minden reklámozó más-más összetételűnek mondja ugyanazt a készítményt ráadásul más-más betegségekre. Nézd, ha szeretnéd kipróbálni akkor ne 13000-ért vegyél 30db kapszulát hanem állítsd össze pár száz forintos teákból, vagy szedd össze a mezőn, még a mackagyökér port is megkapod 2-3 ezerért, bár én ezt is sokallom egy kis szárított zöldségért.:D
2016. ápr. 28. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Van ennek az oldalnak egy 2-es nélküli linkje is.

Ott a jobb felsőben a twitter és a facse ikon nem mutat sehova. Akkor szerinted ?

2016. ápr. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sajnos én is bedőltem, csak rendelés után néztem utána. Én sem találtam mögötte létező embert, nem találtam egyetlen jó véleményt sem. Beszedni nem fogom, inkább vesszen kárba a sok pénz. Attól tartok, hogy káros is lehet.
2016. aug. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!