Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások :/ Kb.1 hónapja...

Pattanások :/ Kb.1 hónapja rengeteg pattanásom lett mindenhol :S Olvastam hogy ha élesztőt eszik az ember az elmulasztja őket esetleg erre tapasztalatok vagy más módszer?

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? mert az is fontos lehet.
2011. okt. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
15
2011. okt. 29. 13:01
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
kozmetikus, arclemosó lötyök, ne nyúlj kézzel az arcodhoz ha lehet és többször tisztítsad le
2011. okt. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

menj el vele bőrgyógyászhoz. persze kipróbálhatsz pár drogériában kapható löttyöt is, de a tapasztalat az, hogy nem fog sokat érni vagy nem elég kitartó az ember hozzá.


próbálj meg minél kevesebb zsíros, cukros, sós ételt enni.. sok sok víz, gyümik, zöldségek.

2011. okt. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Abba a korba értél ahol ez előfordul.A lényeg a rendszeres tisztítás.Havonta kozmetikus.
2011. okt. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én esténként meleg, nedves törölközővel áttörölgetem az arcom, főleg ott ahol pattanásom van. Ha nem vörös, akkor kinyomom fertőtlenített kézzel, majd alkoholba mártott fülpiszkálóval bekenem. Eleinte nagyon csíp, de így gyógyul. Miután ezzel kész vagyok, bekenem hidratáló krémmel az arcom.(Egyszer olvastam, hogy a pattanást kenegetni kell, hogy ne legyen száraz.)

Nekem ez hatásos. Ha neked nem, menj el kozmetikushoz, vagy ha nagyon vészes fordulj bőrgyógyászhoz.

2011. okt. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem barátnőm szokta a pattanásait élesztővel kezelni, úgy hogy tejet és élesztőt kever össze, és pakolásként. Elég büdös, de azt mondta nagyon hatásos. Én nem próbáltam, mert nincsenek szerencsére ilyen gondjaim.
2011. okt. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
37%
Photoshoppal kezeld le, 1 perc(!) után már szemmel látható változás lesz.
2012. jan. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egy kicsit későn, de nekem az élesztős pakolás nem vált be, meg a bolti lötyök közül se egy jó pár... napi kétszeri szappannal mosás csodákra képes (kell hozzá egy kis türelem :D) :)
2016. aug. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!