Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Herpeszre milyen gyógymódokat...

Herpeszre milyen gyógymódokat tudtok, valami házi csodaszer? Vagy jobb a gyógyszer?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 8. 08:38
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


Én a fogkrémet szoktam használni, ráteszem a sebre, hogy szárítsa le.

2010. ápr. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nekem a FENIVIR hatott eddig a legjobban. Még meg is lepődtem, hogy viszonylag milyen gyorsan hat.
2010. ápr. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a folyékony púder jött be még eddig, az fed is meg szárít is.
2010. ápr. 8. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szintén fogkrém
2010. ápr. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm lányának mindig virágzott a szája. Kapott valami ukrán csodaszert, az rögtön leszárította. Megnéztük az összetevőit. Nagyrésze tiszta alkohol volt. az alkohol fertőtlenít és szárít. Ha én is érzem,hogy valami ki akar jönni, akkor jó erős házipálesztt kenek rá és rányomok egy fokhagymagerezdet és rajta tartom egy ideig.
2010. ápr. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is múlóban van éppen.Vasárnap jött ki,hétfőre bedagadt a szám,ma már csak sebes.Fenívír krémet kaptam rá.Citromfűteával borogattam,és szépen levitte.Még a teafaolajat tudom ajánlani.
2010. ápr. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a teafaolaj vált be. Régen nagyon csúnya sebeim voltak, most elkezdem kenni, amikor érzem, hogy ki fog jönni a herpesz és azóta soha nem jutott el odáig, hogy hólyagos lenne. Egy piros folttal megúszom az egészet.
2010. ápr. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A méz is nagyon jó. a vegyes jobb mint az egy virágból "készült". Rá kell kenni a hólyagra és sokat szárít rajta.
2010. ápr. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!