Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Hogyan védi ki a szervezet a...

Hogyan védi ki a szervezet a sérüléseket és fájdalmat transzállapotban?

Figyelt kérdés

Például akik tűzön járnak miért nem égetik meg magukat, vagy a jógik, akik szurkálják magukat, mégsem marad sebesülésük.

A placébó hatás is valami hasonlón alapul? Végül is a tudat határozza meg a létet? És mik ennek a dolognak a korlátai? Raszputyint is ezért tudták olyan nehezen meggyilkolni.

És amikor valaki azt hitte hogy fagyasztó kamrába zárták és ezért fagyási sérüléseket szerzett és megfagyott és közben nem is volt ott olyan hideg? Saját magát ölte meg a hite által miközben nem is akart meghalni?



2016. jún. 21. 22:38
 1/3 A kérdező kommentje:
Amikor egy orosz színpadi hipnotizőr egy hipnotikusan kimerevített embert ráfektetett két székre, úgy, hogy a csak a nyaka és a bokája alatt volt a két szék háttámlája, utána azt mondta nekem az az ember hogy kékre-zöldre dagadt utána a bokája és nyaka és nagyon fájt neki. Vagyis a mutatványt meg tudta csinálni, de ugyanúgy megsérült, mintha nem lett volna hipnotizálva.
2016. jún. 21. 22:44
 2/3 anonim ***** válasza:

Tény és való, hogy vannak különleges, kirívó esetek, de különbséget kell tenni valóság és az elkápráztató képzelgések között.

A tűzön járás is csak azoknak sikerül, akiknek elég vastag a talpukon a bőr. Egyébként meg nem tűzön hanem parázson. Mikor gyerek voltam és kiesett a parázs a kályhából, öreganyám felkapta és visszadobta. Így 40 év után már én sem esek kétségbe, már én is vissza tudom dobni.

Az ilyen fagyásos meséket a könyvekből és filmekből viszont nem szabad készpénznek venni. Minden ember szervezetének más a tűrőképessége, ezt viszont közvetett úton a szervezet oxigéngazdálkodása biztosítja.

2016. jún. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kedves első azért a parázsjárás egy kicsit bonyolultabb mint hogy csak vastag a bőr a talpán.. túl szkeptikus vagy. De kedves kérdező ezt egy bizonyos tuadatállapotban tudják csak elérni. A parázsjárásra több napig készülnek (lélekben) és csak aztán csinálják végig. A jógiknál ez a szurkálós dolog összetett. A meditáció az oka sok mindennek. Plusz keress rá arra hogy aranyharang és olvasgass.
2016. júl. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!