Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Fokhagyma ital emésztési...

Fokhagyma ital emésztési gondokra?

Figyelt kérdés

Amióta bevettem a dalacilint, igaz csak pár napig szedtem, elromlott az emésztésem...A kiváltó ok 100% hogy ez a gyógyszer volt. Javasolták a méregtelenítést, de hogy tehetném meg? fokhagyma ital vagy valami más?

vizsgálat csak sokára lesz, addig szeretném magam rendbehozni, jelenleg diétára álltam át (tejfehérje, tejcukor, glutén, gabonafélék), 3 napja csinálom, egyelőre még nincs csak kis javulás, bizonyos ételektől viszont elkap a hasmenés (tejtermék főleg) előttenem volt ilyen gondom

köszi a válaszokat.


2016. júl. 1. 22:28
 1/6 A kérdező kommentje:

20 éves vagyok*

korábbi betegségem nem volt emésztéssel kapcsolatban

2016. júl. 1. 22:29
 2/6 anonim ***** válasza:
A Dalacin egy mocsok erős gyógyszer, ami tönkrevágja a bélflórát. Ezért vannak ilyen dolgok. Ha szedsz probiotikumot, attól helyrejössz szép lassan.
2016. júl. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Mi a probiotikum neve?

Köszi a választ.

2016. júl. 1. 22:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Többféle is létezik, a Forever Living Products-é a legjobb szerintem, igaz, nem olcsó, de ha írsz privátot tudok segíteni hogy olcsóbb legyen és még pénzt is keress vele.

A boltiak közül a Jutavit kapszuláját ajánlom. A normaflore nem ér szart sem.

2016. júl. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 homo ludensz ***** válasza:
Fokhagyma (italt) cseppet te magad is csinálhatsz és evés előtt pár cseppet megihatsz. Igen hatásos fertőtlenítő hatású de nem hiszem hogy a bélflórán javítana. Itthon rendszeresen fogyasztunk néhány cseppet reggeli előtt vagy közben.
2016. júl. 5. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem teljesen értettem, amit írtál, tej- és gabonamentes a diétád? Ha igen, az jó, én még a cukrot is elhagynám.

Probiotikumból a legjobb szerintem a BioKult. Mellé ehetnél kovászos uborkát, házi savanyú káposztát is, ezek is probiotikus ételek.

Az elszaporodott gombákat, baktériumokat gyömbérteával, borsmentateával, kamillateával, egyéb gyógynövényekkel is vissza tudod szorítani. Minden hagymaféle jó, leginkább nyersen, emellett a nyers káposzta és a bors is.

2016. júl. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!